На випадки надзвичайних ситуацій у Львові чатуватимуть цілодобово

Формування такого структурного підрозділу – своєрідна перехідна та об’єднуюча ланка між ГУ Держтехногенбезпеки та ГТУ МНС у Львівській області. Законним підґрунтям для створення такого органу став спільний Наказ про порядок взаємодії відповідних управлінь, що передбачає організацію функціонування та визначає алгоритм спільних дій  на випадок виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Про це повідомляє прес-служба управління

Черговий служби щоденно здійснює збір, обробку інформації, звірку обліку надзвичайних ситуацій, подій та пожеж, які виникли на Львівщині упродовж доби. Разом з тим координує роботу співробітників Держтехногенбезпеки, котрі задіяні у  масових, спортивних та інших культурно-видовищних заходах, для забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Із особовим складом управління та територіальними органами нижчого рівня підтримується постійний зв`язок, і на випадок надзвичайної ситуації  на місце події направляється оперативна група. 

Чергова служба ГУ ДІТБ оснащена найсучаснішими технічними засобами зв’язку: IP-телефонією, поштовим сервером, виділеними телефонними лініями та відеозв’язком. Усе це надає можливість швидкої взаємодії з черговими та аварійними службами міста й області. Високотехнологічне обладнання також сприяє якісній координації роботи із територіальними органами нижчого рівня.

За словами начальника ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області Віктора Грекова: «Чергова служба забезпечує цілодобове та оперативне прийняття інформації по виникненню надзвичайних ситуацій. Це дає можливість професійно та в повній мірі розглядати різнопланові звернення, інформаційні запити, заяви від підприємств, установ, організацій та мешканців міста й області. Безпека населення для нас є першочерговим завданням».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі