Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото

Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото

В селі Урич, що у Сколівському р-ні, відбувся фестиваль середньовічної культури "Ту Стань".

За інформацією прес-служби Львівської ОДА, впродовж трьох днів XII "Ту Стань" дивувала лицарськими боями, змаганнями зі стрільби з луків, різноманітними майстер-класами, вуличними музикантами, великою сценою, а також середньовічним ярмарком. Взявши за ідею гасло «Як в кіно!», організатори намагалися вразити відвідувачів. Для кінолюбителів тут діяла навіть кіношкола.

Окрім цього, гостей фесту розважали виставами молодих театральних колективів. Серед них — театри із Полтави, Калуша та Львова. В рамках КіноНочі просто неба глядачам демонстрували українські стрічки «Жива Ватра», «Політ золотої мушки» та інші.

На території фесту працював так званий Тустанський університет. Гостям тут читали лекції просередньовічну культуру Львівщини та Закарпаття.

Поза тим, на фестивалі всіх охочих навчали гончарству та миловарінню.

Музичну атмосферу підтримували гурти Torban, Lemko Bluegrass Band, Ягоди та інші.

Як відбувся фестиваль середньовічної культури "Ту Стань", дивіться на фото:

Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-1 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-2 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-3 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-4 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-5 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-6 Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-7, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-8, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-9, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-10, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-11, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts Як на Львівщині вдванадцяте відбувся фестиваль у стилі Середньовіччя. Фото, фото-12, фото: facebook.com/festival.tustan/?fref=ts
Ту_Стань фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі