“Львівська ОДА тут “не Баба-Яга”: заступниця Синютки прокоментувала підвищення тарифів на вивіз сміття

Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА

Заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак прокоментувала інформацію про підвищення тарифів на вивіз сміття у Львові.

Як написала Гримак на своїй сторінці у Facebook, повноцінно передати систему управління з ТПВ у місті Львові ще досі не спромоглися.

“Дуже дивно чути заяви про те, що ініціатором підвищення тарифів стала адміністрація. Але Львівська ОДА тут «не Баба-Яга». Міська влада не може пережити, що люди побачили їх безгосподарність, саме тому шукає будь-який привід, щоб перекинути відповідальність на когось іншого”, - написала Гримак.

Також вона зазначила, що питання про підняття тарифу на вивіз сміття у місті Львові ще піднімали перевізники ТПВ у травні. Мотивуючи це роботою у збиток. Тому, за її словами, підняття оплати - це незворотній процес, однак його затягнули.

“Безпомічна міська влада затягувала з прийняттям рішень і загнала ситуацію в глухий кут, щоб, не дай Бог, не зашкодити своїм політичним прожектам. А тепер, після часткової передачі управління львівським сміттям роблять крайніми нас. Дуже прикро. Але попри все, ми працюємо. Результат - чисті контейнерні майданчики та відродження системи сортування”, - дадала Гримак.

Нагадаємо, що восени цього року у Львові можуть вдвічі зрости тарифи за вивіз сміття.

У міськраді озразу заявили, що тарифи на вивезення ТПВ у місті погоджує Львівська обласна адміністрація.

“Ми маємо лист з ЛОДА від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення ТПВ. У ньому вказано, що Львівська ОДА опрацювала подані перевізниками розрахунки тарифів на вивезення ТПВ, вони їх погоджують та скеровують нам на затвердження рішенням виконавчого комітету.

У додатку до листа багато таблиць, адже це 6 перевізників, три групи категорій населення, бюджетні установи, інші споживачі – для усіх окремі тарифи. Ми їх маємо опрацювати і якщо не бачимо помилок, то відповідно до ухвал, вимушені винести їх на засідання виконавчого комітету у цю п’ятницю», - сказав учора Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, наприкінці червня Львівська міськрада передала повноваження управління ТПВ обласній державній адміністрації.

Згідно з ухвалою, яку прийняли депутати на сесії міськради 29 червня, місто передає обласній адміністрації повноваження на вивезення та захоронення ТПВ з території Львова на 2 роки (до 30 червня 2019 року).

Також місто погоджується сплачувати за це обласній адміністрації наступні кошти - 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році і 150 млн грн у 2019 році.

Гримак вивіз_сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі