На облаштування території Бернардинського монастиря ще триває конкурс

Львівська міська рада, спільний українсько-німецький проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ) та Центр міської історії Центрально-Східної Європи оголосили міжнародний відкритий конкурс проектів впорядкування простору Бернардинського комплексу у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Реєстрація учасників конкурсу розпочалась із 29 червня та триватиме до 18 серпня. Прийом конкурсних проектів відбуватиметься до 3 жовтня 2012 року. Умовами конкурсу передбачено грошові нагороди для трьох переможців: 3 тис., 2 тис. і 1 тис. євро, а також дві спеціальні премії на загальну суму 600 євро. Завданням проектів є оновлення та ревіталізація Бернардинського монастиря як якісного громадського простору.

Проведення відкритого конкурсу має на меті отримати найкраще концептуальне рішення впорядкування громадських відкритих просторів всередині та навколо комплексу Бернардинського монастиря в центральній частині Львова. До складу журі увійшли закордонні та українські фахівці.

Конкурсна ділянка обмежена вул. Валовою з півночі, вул. Винниченка з південного-сходу та пл. Соборною з південного-заходу. Ділянка поділена на 6 відкритих зон: колишнє господарське подвір’я монастиря; площа перед церквою; невеликий сквер, який колись був монастирським фруктовим садом; простір між будівлею монастиря та вул. Валовою; простір між будівлями біля східного муру комплексу та вул. Винниченка; внутрішнє монастирське подвір’я та «райській сад».

У планах проекту – зберегти функцію подвір’я Бернардинського монастиря як пішохідного та туристичного шляху. Передбачається, що північна сторона комплексу буде придатною для культурних заходів. Проекти повинні врахувати можливе перетворення гаражів на першому поверсі будівлі вздовж східного муру у виставковий простір. Вулиця Сербська повинна поступово стати пішохідною із можливим доступом транспорту у надзвичайних ситуаціях. Парк на місці колишнього монастирського фруктового саду має набути нового вигляду із збереженням деяких дерев. Також планується відкрити монастирське подвір’я для громадськості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі