До Львова приїхала делегація з США. Кажуть, що повернуться знову (ФОТО)

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Еріком Т. Шульцом. Під час зустрічі обговорено можливі напрямки співпраці.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Серед обговорених питань – можливість навчання та стажування львів’ян в Америці. Міський голова Львова зазначив: «Важливо, щоб львів’яни мали змогу навчатися за кордоном, а потім здобутий досвід використовувати для розвитку міста. Розвивати країну мають молоді лідери».

До Львова приїхала делегація з США. Кажуть, що повернуться знову (ФОТО), фото-1

 

Ерік Шульц: «У Львові я бачу, що ви досягли чималого успіху. Ми готові допомагати Львову». Андрій Садовий та Тимчасово повірений у справах США в Україні домовилися зустрітися знову в кінці вересня. Ерік Шульц зазначив: «Це буде для мене чудовим приводом приїхати до Львова ще раз. Сьогодні у Львові я вперше. Львів – дуже мальовниче місто, сюди хочеться повертатися».

До Львова приїхала делегація з США. Кажуть, що повернуться знову (ФОТО), фото-2

 DSC_5651

 

 

Довідка

Ерік Шульц зі штату Вірджинія – кар’єрний дипломат вищого рангу, клас радників-посланників. Роботу на теперішній посаді він розпочав з липня 2010 року.  Попереднім його призначенням була робота у 2007-2009 роках радником з економічних питань в Посольстві США у Росії, Москва. З 2004 до 2007 року він працював заступником Голови місії у Посольстві США у Зімбабве, Хараре. З 2002 до 2004 року – заступник директора Офісу політики європейської безпеки у Державному департаменті США, відповідального за відносини США з НАТО та Організацією безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ). Перед цим призначенням, з 2000 до 2002 року, пан Шульц працював у Ашхабаді, Туркменістан, заступником Голови місії, а протягом шести місяців до і після терактів 11 вересня – тимчасовим повіреним у справах, виконуючи обов’язки Посла. Перед Ашхабадом, з 1998 до 2000 року, працював у Державному департаменті на посаді заступника директора з питань України, Молдови та Білорусі.

Інші призначення пана Шульца: радник з політичних питань у Тбілісі, Грузія – з 1996 до 1998 року; радник з питань захисту прав людини у колишньому Радянському Союзі при Бюро Державного департаменту з питань демократії, прав людини та праці – з 1992 до 1994 року; радник з адміністративних питань на Мартініці, заморському департаменті Франції – з 1991 до 1992 року.; віце-консул та радник з адміністративно-господарських питань у Парижі, Франція – з 1989 до 1991 року; радник з адміністративно-господарських питань у Антананаріво, Мадагаскар – з 1987 до 1989 року. У 1995 році пан Шульц вивчав економіку в Інституті дипломатичної служби.

Пан Шульц отримав велику кількість нагород від Державного департаменту, включаючи 5 індивідуальних вищих нагород за відмінну службу та 3 індивідуальні нагороди за відмінну службу.

У 1982 році пан Шульц з відзнакою закінчив Макалестерський коледж у місті Сент-Пол, штат Міннесота. Він закінчив магістратуру з міжнародного права у Денверському університеті у 1987 році. Пан Шульц розмовляє французькою, російською та українською мовами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі