• Головна
  • На Львівщині невідомі підпалили офіс Партії регіонів (ФОТО)
12:46, 24 липня 2012 р.

На Львівщині невідомі підпалили офіс Партії регіонів (ФОТО)

Цієї ночі невідомі особи підпалили офіс, який орендує Стрийська районна організація Партії регіонів, кинувши пляшку з невстановленою палаючою речовиною у вікно двоповерхового будинку на вулиці Степана Бандери, 43 у Стрию, на другому поверсі якого розміщені житлові квартири

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів.

Як розповів Голова Стрийської районної організації Партії регіонів Мирон Мельник, о 00.07 год. йому подзвонила сусідка, яка мешкає у тому ж будинку, де розміщений офіс Партії регіонів, і повідомила про пожежу.

На Львівщині невідомі підпалили офіс Партії регіонів (ФОТО), фото-1

 

Черговий працівник встиг погасити пожежу всередині. «У результаті займання згоріли штори, тюль, закопчені стіни, обгоріло дерев’яне вікно, пошкоджений ламінат і стіни офісу», - розповів Мирон Мельник. За його словами, зусиллями сусідів і чергового працівника районної організації ПР пожежу вдалося ліквідувати до прибуття пожежного підрозділу.

Експерти, які прибули на місце події, встановили, що пожежа зайнялися після того, як у вікно офісу невідомі особи кинули пляшку із невстановленою палаючою речовиною.

«Працівники експертного центру взяли зразки горючої суміші, вилучили речові докази для ідентифікації. Усі служби спрацювали оперативно. Пожежа сталася відносно рано – близько опівночі, коли люди ще не спали і змогли швидко погасити її. Страшно подумати, що було б, якби інцидент стався о 3-4 годині ночі, коли всі спали. Адже на другому поверсі будинку живуть люди і наш черговий працівник також міг заснути і не помітити займання», - зазначив голова Стрийської районної організації Партії регіонів.

У зв’язку з інцидентом подано заяву у Стрийське міськрайонне управління міліції. За фактом пожежі порушено кримінальні справи за частиною 1 статті 15 «Замах на знищення чужого майна шляхом підпалу» та частиною 2 статті 194 «Умисне пошкодження майна» Кримінального Кодексу України. Ведеться слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення