
09:28, 12 липня 2017 р.
На Львівщині під час стрибків з дамби втопився 13-річний юнак
Вчора у селі Гамаліївка, що у Пустомитівському районі, під час стрибків із дамби у водосховищі втопився 13-річний хлопець.
Як повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Львівській області, тіло хлопця витягнули на поверхню рятувальники о 19:25
Зараз усі обставини та причини смерті 13-річного юнака з'ясовуються.
Відомо, що хлопець проживав у с. Запитів Кам’янка-Бузького району.
У прес-службі ГУ ДСНС України у Львівській області зазначають, що водосховище належить Львівській ТЕЦ-2 “Львівтеплоенерго”.
Більше новин про життя Львова та області читайте ТУТ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:31
Вчора
Оголошення
16:10, 9 червня
15:23, 8 червня
13:31, 7 червня
120
