На Львівщині відгуляли Фестиваль української слави

Проведення IV фестивалю української слави «Кульчиці-Фест» є важливою подією в житті Львівщини, яка привертає увагу до славних місць нашого краю – батьківської колиски гетьмана Війська Запорізького Петра Конашевича-Сагайдачного та героя оборони Відня, першовідкривача кави в Європі Юрія-Франца Кульчицького.

Про це  зазначив начальник головного управління Сергій Кисельов.

Фестиваль «Кульчиці-Фест» - це свято української козацької душі, відродження українського духу, популяризації туристичної привабливості Львівщини. Саме тут, у сповитому легендами місці України - Кульчицях, можна стати учасником відроджених козацьких традицій. Українські рукопашні бої, народна пісня, фолькова музика, козацький куліш, кава Кульчицького, національний одяг, народні ремесла на фоні неймовірної краси природи і енергетичного ландшафту села Кульчиць - це і є тою його особливістю, що приваблює сюди туристів та гостей, зміцнює туристичний імідж нашого краю на вітчизняній та міжнародній арені.

Представники головного управління відвідали музей Петра Сагайдачного і подарували сувенірну карту «Мандруймо Львівщино» в рамці з сургучевою печаткою, на якій художньо відображено туристичний маршрут через Кульчиці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі