Львівщина серед лідерів з влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання

19 липня за участю Віце-прем'єр-міністра України, міністра соціальної політики Cергія Тигіпка відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України, на якій підведено підсумки роботи у І півріччі 2012 року та стан реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Про це 032.ua сьогодні повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

У роботі колегії взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький, начальник головного управління  соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Мартиняк, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, начальник управління з питань сім'ї та молоді облдержадміністрації Анатолій Ігнатович, директор обласного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян.

Як повідомив Володимир Лис, Львівська область перебуває серед лідерів з влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Станом на 15 липня цього року на Львівщині проживає 2843 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 2084 дитини перебувають під опікою, піклуванням, 265 дітей виховуються у 86 прийомних сім'ях та 21 дитячому будинку сімейного типу.

Від початку року в Львівській області усиновлено 40 дітей, з них 38 дітей - громадянами України.

Довідка

На даний час в Україні понад 74 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються у сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу), що складає 77,2% від загальної кількості дітей зазначеної категорії (на кінець 2011 року цей показник становив 76,4%).

Найбільше дітей у сімейних формах виховується в Івано-Франківській (82,8%), Львівській (82,6%), Рівненській (91,7%) областях, містах Києві (82,7%) та Севастополі (83,5%), а найменше - у Миколаївській (69,7%), Запорізькій (70,7%), Одеській (71,4 %) та Чернігівській (73,3 %) областях.

Зберігається тенденція переваги національного усиновлення над міждержавним. Протягом І півріччя 2012 року за даними служб у справах дітей українцями було усиновлено 984 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що на 6 осіб більше, ніж за аналогічний період 2011 року. Іноземними громадянами усиновлено 368 дітей, що на 177 осіб менше, ніж в 2011 році.

У Кіровоградській, Луганській, Львівській, Запорізькій, Черкаській, Чернівецькій областях спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення чисельності усиновлених дітей громадянами України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі