Цьогорічні Бойківські фестини роблять акцент на спорті

З 1 до 5 серпня 2012 року в Турківському районі Львівщини відбудуться п’яті ювілейні Всесвітні Бойківські фестини під гаслом: «Всесвітні Бойківські фестини - у розбудові Української незалежної держави».

Про це повідомили організатори фестивалю.

У програмі буде чимало спортивних заходів, зокрема традиційні шахово-шашкові турніри, змагання з футболу та змагання силачів:

 - Змагання з шашок. Турнір категорії “А” (з нормою майстра спорту) з 1 до 5 серпня 2012 року триватиме у м.Турка Львівської області в спортзалі Турківського НВК (вул. Молодіжна, 68). Приїзд учасників та реєстрація в день початку змагань до 14.00 год., початок змагань о 15.00 год.;

- Змагання з шашок. Турнір категорії “Б” (всі бажаючі) з 3 до 5 серпня 2012 року відбуватиметься у м.Турка Львівської області в спортзалі Турківського НВК (вул. Молодіжна, 68). Приїзд учасників та реєстрація в день початку змагань до 14.00 год., початок змагань о 15.00 год.;

- Шаховий турнір, пам’яті Степана Попеля (всі бажаючі) відбудеться з 3 до 5 серпня 2012 року в м.Турка Львівської області в спортзалі Турківського НВК (вул. Молодіжна, 68). Початок змагань о 14.00 год.;

- Футбольний турнір “Кубок Бойків” відбудеться з 3 до 4 серпня 2012 року на міському стадіоні м.Турки. Початок змагань о 12.00 год.;

- Змагання силачів “Бойківські розваги” відбудуться 4 серпня 2012 року на міському стадіоні м.Турки. Початок змагань о 14.00 год.

 Усі спортивні заходи проводяться відділом з питань фізичної культури та спорту Турківської районної адміністрації за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 Довідка:

З 1 до 5 серпня 2012 року на території Турківського району Львівської області відбудеться Міжнародний культурно-мистецький захід «П’яті Ювілейні Всесвітні Бойківські фестини», в якому візьмуть участь представники бойківських товариств і громад з України, Росії, Білорусії, Польщі та інших держав світу.

Всесвітні бойківські фестини є традиційним культурно-мистецьким, науковим та спортивним заходом, який проводиться на Бойківщині один раз на п’ять років. Засновником фестин є Всеукраїнське громадське товариство «Бойківщина – ХХІ століття». Співорганізаторами Бойківських фестин є Міністерство культури України, обласна державна адміністрація, Турківська райдержадміністрація та Турківська районна рада.

6 лютого 2012 року Львівської обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження №47/0/5-12 «Про проведення «П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі