
18:01, 3 липня 2017 р.
У Львові синагогу закидали «коктейлями Молотова»

Вандали вчинили наругу над двома єврейськими сакральними будівлями у Львові.
Про це стало відомо лише у понеділок, 3 липня, після того, як на сайті Львівської міськради з’явилася інформація із засудженням вандалізму.
Зокрема, 30 червня у Львові полетів «коктейль Молотова» у єдину діючу синагогу на вулиці Братів Міхновських,4.
Окрім цього, хулігани обмалювали написами синагогу на вул. Вугільній,3 та колишній будинок єврейської громади на вулиці Шолом-Алейхема,12. Написи натякають на трагічні історичні події 1941 року, коли загинуло кілька тисяч євреїв унаслідок погромів.
Влада Львова засудила акти вандалізму та наголосила на тому, що Львів є і буде містом толерантним.
Нагадаємо, у Львові відкрили кримінальні провадження щодо актів вандалізму на пам’ятниках загиблих поляків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
Оголошення
15:08, 21 червня
11:41, 22 червня
10:41, 15 червня
19
15:35, 11 червня