
10:36, Сьогодні
Надійне джерело
На Львівщині 22-річного чоловіка госпіталізували після укусу змії

У Сколе на Львівщині змія вкусила 22-річного мешканця Київської області.
Чоловіка доправили до реанімаційного відділення місцевої лікарні. Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА, подія сталася 23 червня близько 20:05.
Потерпілим виявився мешканець села Горенка Київської області 2004 року народження. У місті Сколе змія вкусила його за четвертий палець лівої кисті.
«Чоловік поступив у реанімаційне відділення КНП “Сколівська центральна лікарня”. Стан потерпілого — середньої важкості», — зазначили у повідомленні.
З настанням теплої пори року в Україні зростає ризик зустрічі зі зміями. Найчастіше вони трапляються у лісах, на луках, біля водойм, у горах та навіть на дачних ділянках. Більшість змій не становлять загрози для людини, однак деякі види, зокрема гадюки, можуть бути отруйними.
Фахівці наголошують: змії рідко нападають першими. Найчастіше вони кусають тоді, коли відчувають загрозу або коли людина випадково на них наступає.
Читайте також: Укус за лічені секунди: на Львівщині чоловік опинився в реанімації після нападу змії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
Оголошення