ТОП-6 найцікавіших виставок, які відбуваються у Львові

Місто Львів дуже багате культурно-мистецькими подіями. Тут завжди проводяться фестивалі, ярмарки, концерти і виставки. І, до слова, вони варті того, щоб з ними ознайомитись.

Отож, сайт 032.ua склав добірку виставок, які відбуваються зараз у Львові.

Арт-проект «Колекція».

yl8a5360_149321821722

«Колекція» з приватної збірки Петра Багрія та Михайла Кучірки – відомих українських колекціонерів, меценатів, засновників Мистецького Фонду «Артанія», діяльність якого спрямована на розвиток музейної справи та популяризацію вітчизняного мистецтва в Україні та за кордоном.

Де? Львівський палац мистецтв, що на вулиці Коперника, 17.
Доки триватиме? До 24 травня.


Виставка художньої фотографії «Моя Франція» Бернарда Кеню.

france07

Бернард Кеню – сучасний французький фотохудожник, який захоплюється мистецтвом чорно-білої фотографії. У Львові автор представить збірку світлин на тему «Моя Франція», спеціально створену для українських глядачів. Це, в більшості, емоційні портрети, а також побутові сцени, які розповідають про життя простих французів.

Де? Львівський палац мистецтв, що на вулиці Коперника, 17.
Доки триватиме? До 24 травня.

Виставка акварелі та графіки «Без меж»

ТОП-6 найцікавіших виставок, які відбуваються у Львові, фото-1


Фото умовне.


Представлені роботи Дінари Келямової зроблені впродовж 2014-2017 років в техніці акварельного живопису та графіки. Це замальовки та акварелі, які передають настрій Західної України, якою вона є, доброзичливою та наповненою почуттям любові до рідної землі. Люди створюють міста, люди створюють настрій, люди надають цінність та неповторність своїй землі.

Де? В Музеї ідей, що на Валовій, 18.

Доки триватиме? До 25 травня.Виставка Романа Опалинського «Малярство. Інсталяції».

2-10

Твори Романа Опалинського, представлені на виставці в музеї, позначені експериментами з формою та ускладненою композицією, приваблюють метафоричністю і глибиною художніх трактувань, в них поєднується жива сучасність і спогади, реальність і її символічне осмислення. Основна тематика робіт – ключові моменти людського і природного існування: материнство, любов, одруження, єдність людини і природи. Персонажі митця мовби виринають з магми надр землі, завмирають в ритуальних позах. Цей погляд з часу у вічність надає їм особливої значимості.

Доки триватиме? До 31 травня.

Де? Українське мистецтво 20 століття. Відділ НМЛ ім.А.Шептицького, що на вулиці Драгоманова, 42.Виставка Ярослави Ткачук «Взаємодія».

thumb-item-523x340-2366

«Взаємодія відбувається в просторі і часі. Світ є універсальною взаємодію всіх явищ і процесів.Чи замислювались ви про взаємодію у власному ментальному полі, що історично сформоване родиною, предками, які жили, мріяли, творили і переживали? Якщо уявити, що світ це велике енергетичне поле, мільйони-мільярдів найдрібніших часточок енергії, то наші думки матеріальні і формують велику енергетичну структуру, в якій народились ми і народяться наші діти. Важливо усвідомити цей енергетичний зв’язок, що привідкриє доступ до підсвідомого, до емоційних і поведінкових моделей, уподобань, до глибшого пізнання себе,» – Ярослава Ткачук.

Доки триватиме? До 4 червня.

Де? Галерея сучасного сакрального мистецтва IconArt, що на вулиці Вірменській, 26.
Виставка Павла Макова «Фонтан».

orig_590adf5351ec8

Павло Маков — представник харківської школи , член Спілки художників України, член-кореспондент Академії мистецтв України, а також член Королівського товариства живописців і графіків Великої Британії.

Де? Національний музей ім.А.Шептицького, що на проспекті Свободи, 20.
Доки триватиме? До 14 червня

Львів 032ua новини Львів 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі