У львівських школах ремонтуватимуть туалети, грошей вже не вистачає

Львівській школі №5, яка заснована 1933 року, наступного року виповниться 80. У школі навчається 568 учнів, функціонує 20 класів. Два тижні тому тут почалися капітальні ремонтні роботи системи водовідведення та сантехвузлів. Станом на сьогодні повністю замінено систему каналізації, переварено системи опалення, триває штукатурення.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«Цього року на ремонти сантехвузлів у школах міста з бюджету виділили 4,2 млн грн, але цього не достатньо.

У цій школі ми вже почали ремонти. Туалети в жахливому стані, жахлива каналізація, труби. За місяць часу ці туалети будуть приведені до нормального стану. Це також стосується усіх тих шкіл, де цього року ми повинні зробити туалети. Особиста гігієна має бути на високому рівні.

У цій школі ремонт туалетів коштуватиме 65 тис грн.

Загалом цього року у 90 школах будуть зроблені ремонти у туалетах. Я б хотів, щоб ми у всіх школах усі туалети зробили. На це нам потрібно було 18 млн грн. Але виділили значно менше», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

На цей рік в бюджеті на ремонт сантехвузлів у школі передбачено 65 тис грн. У 2011 році за кошти міського бюджету у СШ №5 виконано роботи  з капітального ремонту даху та спортивного залу  на суму 149 тис. грн. У 2010 році - виконано роботи  із заміни вікон на суму 97 тис. грн. У 2009 році - виконано роботи з капітального ремонту приміщень  на суму 16 тис грн та роботи із заміни вікон на суму 68 тис грн. У 2008 році за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас конфігурацією 10+1, мультимедійний проектор та один ноутбук. Частково поповнено бібліотечний фонд школи.

Усього у 2012 році на капітальний ремонт сантехвузлів закладів освіти Львова за рахунок коштів міського бюджету передбачено 4,2 млн грн (Галицький район – 692 тис грн, 13 шкіл, Залізничний район – 652 тис грн, 11 шкіл, Личаківський район – 756,5 тис грн, 9 шкіл, Сихівський район – 508 тис грн, 9 шкіл, Франківський район – 814,5 тис грн, 17 шкіл, Шевченківський район – 777 тис грн, 17 шкіл).

Загалом на ремонти в освіті у 2012 році передбачено 47 млн 175 тис грн, минулого року - 33 млн 369 тис грн.

Як уточнив міський голова Львова Андрій Садовий, загалом за останні два роки на ремонти у закладах освіти з бюджету міста виділяється значно менше коштів.

«За останні два роки у нас значно менше коштів виділяється на освіту. Якщо у 2010 році ми робили ремонтів на десятки мільйонів, то за останні два роки кількість ремонтів в школах суттєво зменшилась. Кошти на ремонти в школах виділяються на сесії міської ради», - додав міський голова Андрій Садовий.

Довідка

Два рази на рік СЗШ № 5 організовує тематичні академії. Нагороджують учнів, які відзначаються. У школі функціонує міський міжнародний табір «Крок за кроком». У таборі з дітьми працюють іноземні волонтери (до 5 осіб). Цього року школа випустила 3 медалістів.

СЗШ №5 організовує концерти у рамках державної програми роботи з обдарованими дітьми. Тут діє за програмою «Школа толерантності та інтелектуального забезпечення дітей».

У школі організовано Євроклуб. Цього року СЗШ № 5 приймала делегацію директорів шкіл з Нідерландів за програмою обміну досвідом. Учні проводили для гостей екскурсію по школі англійською мовою.

Учні школи неодноразово посідали призові місця в олімпіадах з англійської та німецької мов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі