• Головна
  • З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать
розслідування 032
23:38, 31 березня 2017 р.

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать

розслідування 032

Сьогодні на території Галицького району розташовано приблизно 300 пам’яток архітектури державного значення, що складає 96% від їх загальної кількості у Львові і 1700 - місцевого значення. В цьому районі зосереджено також дуже багато будинків, навчальних закладів, храмів, музеїв тощо. Часто будинки, що розташовані у центральній частині міста, потребують певного ремонту.

У відповідь на інформаційний запит 032.ua повідомили у Галицькій районні адміністрації, що за бюджетні кошти впродовж 2016 року у Галицькому районі проводилися ремонтні роботи у 134-ох будинках. В основному це був поточний ремонт шатрової покрівлі, сходової клітки і каналізаційної мережі.

032 вирішив дізнатися, із якими компаніями Галицька районна адміністрація найбільше співпрацювала у 2016 році.

Як ми з'ясували, на першому місці за кількістю укладених договорів (10 угод) із Галицькою РА є компанія "Буд-Стиль М".

Це приватне підприємство впродовж року здійснювало поточний ремонт сходової клітки (балкону загального користування) і виконало робіт на 793 518 грн. Належить підприємство львів'янину Мирону Ігорю Богдановичу.

Буд-Стиль hМ

Буд-Стиль hМ

Основний вид дільності підприємства - це будівництво житлових і нежитлових будівель. Заснована компанія у травні 2008 року. 

9 угод із Галицькою районною адміністрацією уклалоТзОВ "Гарант 101". Здебільшого впродовж 2016 року воно здійснювало поточний ремонт покрівлі. За ремонті роботи Галицька райадміністрація заплатила компанії 1 079 235,6 грн.

Належить ТзОВ "Гарант 101"  Сподаренко Сергію Валерійовичу. Він є чоловіком Сподаренко Наталії Вікторівни, яка є головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців у Франківській районній адміністрації Львівської міської ради.

Згідно з даними аналітичної платформи "Youcontrol" основна діяльність компанії "Гарант 101"– це будівництво житлових і нежитлових будівель, а розмір її статутного капіталу - 51 500,00 грн. Зареєстроване підприємство було у лютому 2008 року. 

За даними, Міністерства юстиції України, свого часу сама ж Наталія Сподаренко була керівником приватного підприємства Аріанда-Плюс (основний вид діяльності - оптова торгівля). Зараз воно в процесі припинення. 

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-4
З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-5

Також 9 угод із районною адміністрацією уклало приватне підприємство “БоТарБуд”. За ремонті роботи Галицька райадміністрація заплатила йому 666 470 грн. В основному це підприємство робило поточний ремонт житлових будинків.

Належить ПП “БоТарБуд” Петейчук Михайлу Михайловичу, який проживає у Пустомитівському районі Львівської області, а керівником підприємства з 20.12.2013 (відповідно до статуту)  є Лабик Андрій Михайлович.

Окрім цього, 9 угод із Галицькою РА впродовж 2016 року було укладено із компанією ТзОВ “Західпласт”. В основному вони здійснювали поточний ремонт каналізаційних мереж. Загальна  сума укладених договорів становить 554 612,18 грн. За інформацією "Youcontrol" компанію було зареєстровано 23.01.2015 року.

За даними Міністерства юстиції України, керівником ТЗОВ "Західпласт” є Фургало Тарас Яролавович. 

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-6

Також він входить у перелік власників компанії "З.Ю.Т.Р" разом з Юрієм Кужеєю та Зоряною Пастущак. Остання, за даними місцевих ЗМІ, є донькою Мирослава Пастущука, який до 2006 року був начальником управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради.

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-7

7 договорів із Галицькою райадміністрацію уклав СПД ФО Максимяк З.З (Максимяк Зіновій Зіновійович) . Він здебільшого здійснював поточний ремонт шатрової покрівлі у будинках. За ремонті роботи впродовж 2016 року Галицька райадміністрація заплатила йому - 971 798 грн.

Як ми з'ясували проживає підприємець Максимяк Зіновій Зіновійович у Галицькому районі. Можливо, працює самостійно. У квітні 2016 року на сайті публічних закупівель Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради оголосила про початок аукціону на “ поточний ремонт шатрової покрівлі житлового будинку №15 на вул.Папоротній у Залізничному районі м.Львова". Тоді свою тендерну пропозицію подав і ФО Максимяк З.З. У довідці про склад працівників він вказав лише себе, зазначивши, що має довід роботи за спеціальністю уже понад 20 років.

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-8

Відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію, Максимяк Зіновій Зіновійович зареєстрований, як фізична особа підприємець з 2006 року. І він, як з'ясувалось, має позитивні відгуки про роботу з районними адміністраціями:

З якими компаніями Галицька райадміністрація уклала найбільше договорів на ремонт житлового фонду і кому вони належать, фото-9

Ще одним підприємством, яке уклало 7 договорів із районною адміністрацією є ПП “Новосад-Буд”. Воно впродовж року робило поточний ремонт шатрової покрівлі.  Загалом Галицька адміністрація заплатила цьому підприємству 1 253 638,63.

ПП “Новосад-Буд” належить Новосаду Олександру Васильовичу з Волинської області. 

Новоjjсад

Спеціалізується підприємство на електромонтажних роботах, будівництві трубопроводів, покритті підлоги, малярних, покрівельних роботах та ін. Зареєстроване воно у вересні 2008 року.

Читайте також на нашому сайті:

Головні події березня: огляд важливих новин про Львів, які ти міг пропустити

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,96
40,00
EUR
43,30
43,45
PLN
10,07
10,14
Оголошення
live comments feed...