• Головна
 • Я більше ніколи не повірю жодній політичній партії: ТОП-10 тез Савченко, які вона озвучила у Львові
13:18, 27 грудня 2016 р.

Я більше ніколи не повірю жодній політичній партії: ТОП-10 тез Савченко, які вона озвучила у Львові

27 грудня народний депутат України Надія Савченко завітала до Львова і взяла участь у прес-конференції на тему:  “Концепція системних змін України як унітарної децентралізованої республіки". В ході прес-конференції Савченко заявила про створення громадської платформи "РУНА" і розповіла, що і як потрібно змінити в Україні. Журналіст 032.ua записав основні тези, які Савченко озвучила під час виступу у Львові. 

 • Я сказала на Шустер LIVE, що виходжу, як самостійний політик і що я не буду створювати ніяких політичних проектів, тому що все, що створюється штучно довго не живе. Це дійсно повинно пройти природну селекцію і дійсно бути народженим. Від Майдану. Від людей. Сьогодні ми представляємо громадську платформу Руна – це реформа українського народу заради зміни системи.
 • Ми маємо державу над суспільством і чиновника над людиною. Якщо цю систему перевернути - ми будемо мати правильний розвиток держави, в якій буде комфортно жити кожній людині. Як можна цього досягти? Я колись говорила, що є еволюційно-революційний шлях. В нас відбуваються Майдани, тому що це природна боротьба людини за свої права, за життя. Тільки після кожного Майдану нам примудряються задурити розум і повертають все навпаки. Ми зрозуміємо, що ми не можемо зносити в чомусь голову, доки в нас немає виписаного того, що ми замість цього поставимо. Нам не потрібно робити революцію у вигляді просто безпощадного бунту. Нам потрібно дійсно підійти до цього розумно, виважено і шляхом еволюції здійснити врешті-решт ту революцію, яка потрібна Україні.
 • Я більше ніколи не повірю жодній політичній партії, яка буде говорити, що ми знову підемо; у нас нове бачення; ми все зробимо; повірте нам ще раз. Я не вірю жодній політичній партії, яка буде розповідати: "ми виведемо вас з кризи", "ми змінимо економічну систему" або ще щось.

4e4edbcce45b5720766f2cd02b659631

 • Я хочу, щоб ви вловили саму основну суть - що буде, коли у вашій власності залишаться ваші ресурси; коли ви зможете чинити контроль над своїми обранцями; зможете їх відкликати. Ви побачите, що в таких умовах почне зовсім по-іншому розвиватись економіка України, ну а точніше, вона просто почне нарешті розвиватися.
 • Це тільки початкова презентація, де ми розказали про два інститути. Насправді їх є чотири. Чому ми не беремо вище, тому що всі інші інститути, витікають із розвитку саме основних - перших. Ви поставите правильно щось одне, закладете правильний фундамент, то побачите, що у вас вийде красивий будинок, який буде стійким і не зламається і не порушиться. Як ми пропонуємо працювати? Я зараз не сиджу тут, як народний депутат України, я сиджу так само, як і кожен громадянин України, який виконує і існує за такими самими законами. Говориться: якщо ви хочете мати державу злочинців, то зробіть такі закони, які неможливо виконати. На цей час саме так діє Верховна Рада, саме так діє законодавчий орган.
 • Кількість законів тільки породжує корупцію. Для того, щоб щось змінити у нас дійсно має бути правильно вибудована система , яку ми зможемо потім поставити, тому свою систему - систему саме співпраці, ми уже будуємо за новими принципами. Є, як вертикальна гілка, в якій є в раді три особи, так є і горизонтальна гілка. Не обов'язково всім долучатися до платформи РУНА. Не обов'язково всім долучатися по вертикалі - ставати в якесь чітке підпорядкування. Можна долучатися по горизонтальній платформі. Ви можете подавати свої ідеї. Вони будуть почуті. 
 • Нам потрібно не перезапустити, яка кажуть Україну, нам потрібно відтворити Україну із тих азів, які є природними саме для наших людей.
 • Ніхто мене не фінансує, але люди, які питають, як  допомогти. У нас є два відкриті фонди. Один зареєстрований на мене, інший відкритий на громадську організацію. Ці рахунки залишаються для наповнення.
 • Дуже багато людей думають однаково, але часто сваряться через непорозуміння. Я скажу, що всю Україну, від Заходу до Сходу чи Півночі до Півдня, об'єднає те, коли людина буде жити, так щасливо, щоб бути толерантною до всіх у інших. Ми уже так давно не живемо. Перші слова, коли я вийшла з в'язниці і почула від сестри: "Надя, ми будемо колись щасливими?" І так напевно думає кожен українець, тому що ми пережили стільки горя, яке не закінчується. І я вам скажу – ми будемо щасливими. Я до кінця життя готова робити це все і люди, які до нас долучаються теж.
 • Це велике об'єднання громадських організацій , як готові не здаватися, готові змінюватися. Не готові більше нікому вірити, тільки тому, що створять своїми руками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua #Савченко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...