• Головна
  • У Львові хочуть зменшити кількість необхідних голосів для підтримання петиції вдвічі
11:04, 21 грудня 2016 р.

У Львові хочуть зменшити кількість необхідних голосів для підтримання петиції вдвічі

У Львові планують змінити порядок розгляду електронних петицій.

Відповідну ухвалу " Про затвердження Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій" уже завтра мають розглянути депутати на пленарному засіданні Львівської міськради, повідомляє 032.ua.

Згідно з ухвалою електронна петиція до органів місцевого самоврядування підлягає розгляду, якщо впродовж 60 днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті, її підтримали не менше 500 громадян.

У разі набрання електронною петицією необхідної кількості голосів вона виноситься на розгляд міської ради з можливістю виступу її автора на найближчому або наступному за ним пленарному засіданні міської ради. Тим часом Управління “Секретаріат ради“ невідкладно, не пізніше ніж через три робочі дні після набрання необхідної кількості голосів на підтримку електронної петиції готує проект ухвали, скеровує її на розгляд профільної депутатської комісії за участю виконавчих органів та автора електронної петиції і готує подання на внесення проекту ухвали у порядок денний пленарного засідання.

За результатами розгляду проекту ухвали стосовно електронної петиції міська рада може прийняти рішення про його підтримку або відхилити. У разі підтримки проекту ухвали стосовно електронної петиції Львівський міський голова визначає виконавчі органи або їх посадових осіб, які зобов’язані підготувати дорожню карту щодо вирішення порушених електронною петицією питань, за необхідності підготувати проект рішення міської ради, та представити їх на наступному пленарному засіданні міської ради.

Управління “Секретаріат ради“ оприлюднює результати розгляду електронної петиції на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті впродовж трьох робочих днів після розгляду її на пленарному засіданні міської ради.

Нагадаємо, Львів долучився до Єдиної системи місцевих петицій 22 лютого 2016 року. Додамо, що після інциденту із фальсифікацією електронного голосування за відставку Інни Свистун, у міськраді вирішили змінити схему подачі електронних звернень і подавати та підписувати петиції  мають тепер змогу лише ті львів'яни, які мають BankID або електронний цифровий підпис. Для того, аби петицію розглянули у міськраді вона повинна була набрати понад 1 тис. голосів. 

Читайте також на нашому сайті:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...