Рекламна агенція BrandME - купуючи у нас, Ви купуєте краще!

Реклама - складне поняття, на осягнення тонкощів якого витрачається не один рік, аби рекламна діяльність компанії була ефективною і користувалася успіхом краще звертатися в рекламні агенції.

Рекламна агенція БРЕНДМІ - це зручний помічник у створенні вашого іміджу на ринку. Ми робимо свою роботу із задоволенням, саме тому у нас високий рівень сервісу та висока якість реклами. Тому, якщо Ви прагнете професійної допомоги – довіртесь нам! Адже, купуючи у нас, Ви купуєте краще.

БРЕНДМІ - заощадить Ваш час.

Здавалося б, нічого ж складного - обрати вид реклами, згідно виділеного бюджету та замовити його виконання. Одначе, не все так просто.

Потреби Вашого кінцевого споживача: чого він очікує, чим живе, що йому потрібно, необхідно детально вивчити, адже повністю підлаштувавшись під його потреби, Ви зможете бути в виграші. З успішною рекламою Ваші шанси на успіх значно зростуть.

Основна мета будь-якої реклами – завоювати потенційних покупців та підвищити рівень продажу. Шляхів досягнення цієї мети безліч, способи і засоби з року в рік вдосконалюються. Рекламна агенція БРЕНДМІ намагається йти в ногу з часом: щоб бути цікавими замовнику і надавати послуги найвищої якості, відстежуємо сучасні тенденції в сфері дизайну та застосовуємо технологічні інновації.

Одним із найважливіших пунктів популяризації бренду є розробка фірмового стилю та розробка логотипу компанії. Логотип - це графічне представлення суті компанії. Логотип – поєднання імені та символу, для впізнаваності торгової марки.

Фірмовий стиль є одним із головних рекламних і маркетингових інструментів будь-якої сучасної компанії. Він дозволяє виділити Вас і Вашу компанію з числа конкурентів. Бути помітним на ринку послуг - ключовий фактор для успішного бізнесу, а для цього необхідно зберегти індивідуальні, властиві тільки Вашої компанії особливості.

За допомогою фірмового стилю рекламна та корпоративна продукція Вашої компанії набуде певної унікальності та сприятиме просуванню торгової марки.

БРЕНДМІ є прямим постачальником сувенірної рекламної продукції із країн Європи. Тому, тепер промо-акція, корпоративне свято чи будь-яка інша подія стане відмінним способом спонукати споживача обрати саме Вас. Подарунок під видом промо-акцій стимулює покупця здійснити купівлю товару саме Вашого бренду тут і зараз та допоможе активізувати продажі.

рекламене агенство

Рекламна агенція БРЕНДМІ - компанія незалежного характеру, до складу персоналу якого входять творчі та активні люди, що займаються розробкою рекламного стилю, брендингом, а також створенням дизайну, завдяки чому можна ефективно просувати Вашу компанію та зробити її більш впізнаваною поміж конкурентів.

Офсетний друк - найпопулярніший вид багатотиражного повноколірного друку. Основні його переваги - це висока якість друку та низька вартість одного примірника (яка зменшується при збільшенні накладу). БРЕНДМІ пропонує повний спектр друкованої продукції: візитки, кишенькові та настінні календарі, листівки, плакати, блокноти, конверти, фірмові бланки, папки, буклети та брошури.

Реклама - яскраве явище сучасності: всеохоплююче, всюди суще, професійне.

Зроблена нами реклама буде успішно працювати саме на Вас!

Для цього Вам потрібно лише:

  • Сформувати попередній запит, для якого Вам потрібно підготувати технічне завдання. Адже, наскільки чітко Ви поясните нам Ваше бачення, побажання і кінцеві цілі, тим точніше ми постараємося їх здійснити.

  • Оформити замовлення. Після узгодження ціни вашого проекту та узгодження дизайну замовлення передається в роботу. Тільки після вашого затвердження проект передається у виробництво.

  • Прийняти здачу проекту. Кожен проект, звичайно ж, індивідуальний, тому БРЕНДМІ завжди працює згідно обумовлених термінів та враховує усі деталі виготовлення продукції аби приємно здивувати результатом.

Знайтицікавий підхідможнадлябудь-якоготовару, в цьому БРЕНДМІ стане Вам помічником. Наша продукція універсальна і ефективна. Сувеніри стимулюють людей купувати товари Вашого бренду, популяризують його, що приводить до швидкого збільшення Ваших продажів. Рекламна продукція замовлена у нас впевнить Вас в тому, що Ваші клієнти, партнери та працівники будуть в захваті від отриманого промо сувеніра.

Найвпливовішим та найпрестижнішим способом підкреслити індивідуальність та серйозність компанії є друк на футболках, друк на кепках, друк на текстилі.

Пропонуємо надання послуг усіх видів друку логотипу на текстилі: шовкотрафаретний друк, трансферний друк, сублімаційний та прямий цифровий друк. Перевагами друку на футболках нашої рекламної агенції є робота у надзвичайно стислі терміни та можливість нанести будь-якої складності зображення. Працюючи тільки з надійними партнерами, Ви завжди будете впевнені в якості пропонованої продукції.

БРЕНДМІ – це неординарні рішення Ваших бажань.

Ми потрібні Вам для того аби:

  • Допомогти відрізнятися від конкурентів;

  • Виготовити якісні рекламні матеріали - поліграфія (друк блокнотів, каталогів, фраєрів, брошур, бланків, візиток, календарів, щоденників - офсетним та цифровим методами), широкоформатний друк (виготовлення банерів, наклейок, постерів, фотошпалер), вироби з пластику (цінникотримачі, підставки під поліграфію, пластикові таблички), пакети та пакування (крейдяні пакети з ламінацією, пакети з бурого крафту, пакети з білого крафту, пакети для випічки. індивідуальна упаковка), зовнішня реклама (вивіска, об’ємні букви, банерні конструкції, брендування вітрин та автомобілів);

  • Допомогти розробити дизайн в різних стилях, що спрятиме адаптації рекламної кампанії на ринку.

Правильне позиціонування на відміну від продажів впливає не тільки на поточний грошовий потік, а й на майбутній. Механізм цього впливу - лояльність споживачів товару. Розвиваючи Ваш бренд, ми стабілізуємо клієнтську базу Вашої компанії та лояльність споживачів. В результаті зростає впевненість в тому, що сьогоднішні грошові потоки будуть стійкі і в майбутньому.

Рекламна агенція БРЕНДМІ по-перше, ретельно вивчить Вашу компанію, асортимент товарів і послуг. По-друге, дослідить ринок. А, по-третє, заручившись Вашою згодою, надасть рекламну пропозицію до реалізації якої приступить відразу ж, варто Вам лишень підморгнути.

Поставивши перед нами чіткі, сформульовані і конкретні цілі - Ви отримаєте конкретні креативні рішення, а також перелік інших послуг, обумовлених заздалегідь. Реклама агенція БРЕНДМІ погоджує кожен етап своєї роботи, тому Ви можете не турбуватися, що якась діяльність буде відбуватися без Вашого відома.

Переваги роботи з нашою рекламною агенцією полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта, широкому спектрі послуг, новизні та технологічності, яскравому та креативному підході і прийнятною ціною.

Головна мета БРЕНДМІ - максимально задовольнити Ваші потреби за якістю і ціною. Нам важливо, щоб Ви стали нашими постійними клієнтами і з упевненістю радили нашу компанію своїм друзям. Ми знаємо, що найкраща реклама для нас - це Ваша рекомендація!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі