
15:15, 14 жовтня 2016 р.
У Львові стартувало Національне Свято Шоколаду (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Cьогодні у Львові стартувало Національне Свято Шоколаду.
Як повідомляє кореспондент 032.ua, на Святі панує атмосфера «абсолютного шоколаду». Тут можна побачити шоколадні підкови, роялі і навіть пігулки.
Національне Свято Шоколаду триватиме від сьогодні і до 16 жовтня у Львівському палаці мистецтв.
Впродовж трьох днів відвідувачі можуть подивитися, як створюють шоколадні скульптури найрізноманітніших форм та розмірів.

А маленькі відвідувачі шоколадного фестивалю мають можливість здійснити мандрівку Дитячим шоколадним королівством.

Також на Святі є «шоколадні» фотозони – мистецькі інсталяції - 5-метровий шоколадний млин із ведмедем, величезна 9-метрова шоколадна коробка цукерок, тож кожен відвідувач зможе зробити тут особливе фото на згадку.

Вартість квитків становить 30 гривень. Для дітей до 6 років вхід безкоштовний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:06, 3 червня
76
19:57, 8 червня
14:14, Вчора
6
live comments feed...
Коментарі