Відтепер депутати Львівської міської ради проводитимуть перевірку пологових будинків

Перевірку загального стану пологових будинків депутатська гуманітарна комісія проводитиме найперше у двох будинках, а саме на вулиці Мечникова, 8, та Раппопорта, 8.

Про це в коментарі 032.ua розповіла депутат Львівської міської ради Юлія Гвоздович.

наскільки зараз навантажені лікарі

"Ми спільно із представниками громадської організації "Батьки в дії" ініціювали звернення до гуманітарної комісії Львівської міської ради, яка є власне профільною депутатською комісією з питань пологових будинків. У цьому зверненні є прохання здійснити перевірку перш за все на предмет загального стану пологових будинків. Зокрема, санітарно-гігієнічного забезпечення породіль, наскільки зараз навантажені лікарі, чи здатні виконувати свою роботу і чи добре себе почувають, наскільки головні лікарі стежать за тим, щоб були усі медичні протоколи та накази, згідно яких приймаються пологи у жінок, а також чи завантажені приміщення", - зазначила Юлія Гвоздович.

Депутат ЛМР Юлія Гвоздович додала, що це не буде проводитись слідча перевірка щодо випадку із загибеллю новонародженої дитини, що трапилась нещодавно у пологовому будинку на вулиці Раппопорта, адже цим інцидентом займаються правоохоронні органи.

перевірка триватиме впродовж місяця

"Ця перевірка  є компетенцією господарки Львівської міської ради і профільна депутатська гуманітарна комісія є головним контролюючим колегіальним органом. Перевірка відбуватиметься впродовж одного місяця. Окрім гуманітарної комісії до складу входитимуть також представники громадської організації "Батьки в дії", - розповіла депутат. 

Львів новини 032_ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі