• Головна
  • Перше приватне медичне училище «Медик» святкує 25-річчя!
Новини компаній
09:05, 13 жовтня 2016 р.

Перше приватне медичне училище «Медик» святкує 25-річчя!

Новини компаній

Поява першого приватного медичного освітнього закладу на початку 90-х буквально сколихнула Львів. Здавалося, в успіх задуманої справи вірив лише її автор – лікар і бізнесмен Ігор Гайдучок та на той час невеликий колектив однодумців. Але, як кажуть, дорогу здолає той, хто йде.

Вже чверть століття у Львові працює приватний освітній медичний комплекс трьох рівнів акредитації.

У нашому місті створено унікальну багатоступеневу приватну вищу медичну освіту: медичне училище «Медик» (І рівень акредитації), медичний коледж «Монада» (I - ІІ рівень акредитації), Львівський медичний інститут ІІІ-горівня акредитації. І можна стверджувати, що цей освітній медичний комплекспо праву посідає провідне місце серед освітніх медичних закладів України в справі інноваційного розвитку медичної освіти і підготовці затребуваних часом висококваліфікованих спеціалістів. Училище «Медик» є першою, базовою сходинкою у здобутті медичного фаху, зберігає й продовжує традиції високого рівня медичної освіти, так званої «львівської школи медицини». Як і в усі часи, в медицину йдуть за покликанням. Можливо, вирішуючи стати медичним працівником, молоді люди не відразу відчувають всю відповідальність, яка буде на них покладена в майбутньому, але бажання допомагати людям у них усвідомлене, щире і гідне поваги. Найважливіший напрямок діяльності училища - організація навчального процесу. У зв'язку з модернізацією системи охорони здоров'я, переходу на нові освітні стандарти це завдання є надважливим. Україні потрібні фахівці, що уміють працювати в нових умовах. У медичному училищі «Медик» вміють навчати відповідно до високих світових стандартів і випускники «Медика» уже сьогодні успішно працюють у провідних клініках Польщі, Ізраїля, США, Канади, Греції та інших країнаї світу.

Перше приватне медичне училище «Медик» святкує 25-річчя!, фото-1

Спеціальності, які можна здобути у «Медику», потрібні в усі часи і на всіх континентах:

  • медсестра,
  • акушерка,
  • зубний технік.

Тут панує атмосфера зацікавленого, глибокого вивчення професії. «У мистецтві лікування немає дрібниць» - ці мудрі слова майбутні медики чують ще на порозі свого студентського життя. Достатньо заглянути в аудиторії або у комп’ютерні класи та бібліотеку, щоб зрозуміти: мудрість древніх цілителів для студентів не просто слова - настільки захоплено вони осягають таємниці своєї професії. У «Медику» успішно поєднують теорію з практикою, яку здійснюють у провідних лікувально-профілактичних закладах Львова. Студенти училища не раз доводили свій високий освітній і фаховий рівень на численних олімпіадах та конкурсах.

Без имени

Без имени

Cравжнє студентське життя та особлива атмосфера щороку приваблюють сюди нових абітурієнтів. Адже «Медик» - це не тільки якісний освітній процес, який, відкриває випускникам двері в будь-який заклад, але й науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська діяльність, олімпіади, креативні виховні заходи, зустрічі. Окрім спецдисциплін, у «Медику» навчають - спілкуватися з людьми, здатності співчувати, віддавати людям свою душу, і працювати, отримуючи задоволення від своєї роботи. Від курсу до курсу молодь на очах дорослішає та розуміє, скільки знань і навичок треба накопичити, щоб, отримавши диплом, професійно виконувати свої обов'язки.

Щоб здобути фах у «Медику», не конче їхати від батьків у Львів, - філії училища успішно працюють у Дрогобичі та Ужгороді.

Викладацько-педагогічний склад «Медика» - це колектив однодумців: професійних педагогів і медиків, головне завдання яких - виховання гармонійної особистості майбутнього фахівця. І цю високу місію розділяє директор «Медика» Ярослав Іванович Солотва. Володіючи повною мірою адміністративною компетентістю, Ярослав Іванович домагається злагодженої й чіткої роботи всіх підрозділів навчального закладу. Людина творча, - всіляко заохочує ініціативу. Не випадково основне кредо колективу «Медика» - постійний саморозвиток, самовдосконалення.

«Ювілей - прекрасний привід висловити глибоку подяку педагогам та працівникам «Медика» за величезний внесок у підготовку кваліфікованих кадрів для охорони здоров'я, - говорить Я. І. Солотва.- Результати нашої роботи переконливо свідчать про те, що у свою справу ми вкладаємо не тільки професійні знання, досвід, а й душу. Знаменно, що ця новаторська для України модель освіти є ровесницею відродження незалежності нашої держави. Сподіваймося, що з розквітом України наша справа й надалі розвиватиметься, відповідаючи найвищим світовим освітнім стандартам. Бажаю міцного здоров'я викладацькому складу «Медика», чию працю неможливо переоцінити! Студентам хочеться побажати старанності і усвідомлення того, що саме ви - ті медичні працівники, максимально наближені до хворих, які потребують вашої допомоги. Бажаю вам милосердя, взаєморозуміння і всіляких гараздів. А нам усім – миру і процвітання».

М. Львів, вул. В. Поліщука, 76

Тел.: (032) 237-97-80

www.medyk.lviv.ua

«Медичне училище «Медик» запрошує на навчання випускників 9 та 11 кл. за спеціальністями: медична сестра, акушерка, зубний технік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...