Олег Радик: комісію культури, молодіжної політики та спорту Львівської міськради можна ліквідувати як імпотентну

Голова громадської організації «Економічний бойкотний рух » Олег Радик переконаний, що комісію культури, молодіжної політики та спорту Львівської міськради можна ліквідувати, як імпотентну, бо вона щоразу хоче зняти із себе відповідальність, коли у Львові мають відбутися концерти виконавців,  що підпадають під дію ухвали яка стосується заборони виступати у Львові артистам, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації.

Як розповів у коментарі 032.ua Олег Радик, комісія має визначити чи дозволити виступ у Львові гурту «Потап і Настя Каменський» і щоб зняти з себе відповідальність вони викликають на своє засідання ініціатора ухвали Любомира Босаневича, аби той назвав чіткі критерії за якими виконавці підпадають під дію ухвали.

«Я пропоную ліквідувати комісію, як імпотентну», - зазначив він.

Як у коментарі 032.ua розповів сам Любомир Босаневич, конкретних критеріїв визначення того, хто ж саме із співаків підпадає під дію відповідної ухвали немає і не буде.

“Конкретних критеріїв нема і не буде, бо тоді на кожному пленарному засіданні треба буде вносити зміни до цього рішення, оскільки цей список буде постійно збільшуватись або зменшуватись.  Можливо, мене викликають тому що до Львова мають приїхати Потап і Настя Каменських. Я думаю, що комісія не може впоратись із завданням”, -  каже депутат Львівської міськради, голова фракції "УКРОП" Любомир Босаневич.

Нагадаємо, що у четвер, 21 квітня, на сесії міськради депутати прийняли ухвалу про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації та пропагують сепаратизм в Україні. У документі, зокрема, йдеться, що міськрада ухвалила:

1. Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова:
1.1. Представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні, завдають образи честі та гідності українському народу.
1.2. Представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь в інших розважальних заходах на території анексованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України;
1.3. Представникам українського шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь в інших розважальних заходах на території Російської Федерації, при цьому відкрито не підтримуючи у будь-який спосіб проведення Антитерористичної операції.

Додамо, що концерту "Потап і Настя. 10 років" має відбутися у Львові 29 жовтня.

Читайте також на нашому сайті: 

 

Львів новини 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі