
13:42, 29 серпня 2016 р.
У Львові внаслідок ДТП до лікарні потрапив громадянин Чехії
Аварія сталася у неділю, 28 серпня, на вулиці Городоцькій, 190.
Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
Як йдеться у повідомленні, близько 13:45, автомобіль "ToyotaYaris", за кермом якого був 56-річний львів'янин, зіштовхнувся із мотоциклом марки "Honda" під керуванням 70-річного громадянина Республіки Чехія.
Внаслідок зіткнення, громадянин Республіки Чехія отримав травми і був госпіталізований до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.
Читайте також на нашому сайті: у Львівській області сталася жахлива ДТП: до лікарні потрапило шість людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
