
11:00, 7 серпня 2016 р.
На вулицях Львова заблукав лебідь (ФОТО)
Сьогодні, 7 серпня, львів'яни на вулицях свого міста мали змогу побачити великого білого красеня, який очевидно заблукав і вирішив познайомитись поближче із нашим містом.
Про це повідомляє сайт 032.ua з посиланням на допис користувачів спільноти "Варта-1"у Facebook.
"Вулиця Паркова, біля Польського консульства заблукав лебідь зі стрийського парку, і вирішив піти вулицями". - йдеться у дописі.
Фото:



Фото: Варта-1/Facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:27, 5 червня
13:13, 27 травня
5
11:57, 6 червня
126
08:02, 31 травня
55
