
10:07, 23 березня 2012 р.
На Львівщині два винахідники болгаркою розпилювали артилерійські снаряди
22 березня до Центральної районної лікарні м. Мостиська потрапили двоє чоловіків з численними рваними ранами. Виявилось, що мешканці села Поповичі розпилювали болгаркою артилерійський снаряд. Стався вибух.
Повідомила прес-служба ГУ МНС України в Львівській області.
Вибуховою хвилею вибило двері та скло в сусідньому будинку. Один із потерпілих знаходиться у вкрай важкому стані, а другий у стані середнього ступеня важкості.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення