Львівська міська рада має нового капелана

Ним призначено отця Павла Дроздяка. До депутатів новий капелан звернувся з гострим словом під час сесії міської ради.

«Мені у митрополії додали багато різних завдань і нових обов’язків. Я звичайний чоловік, з цим не справляюсь, тому просив митрополита, щоб мене частково звільнили від деяких обов’язків, зокрема, від капеланства у міській раді. Тому сьогодні я хочу представити отця Павла Дроздяка, який буде капеланом. Покликання священика – відкрити наше серце, щоб воно горіло любов’ю до Бога», - зазначив отець Орест Фредина.

Відтак о. Павло Дроздяк виголосив вступне слово, під час якого закликав депутатів провадити добру роботу. Усі присутні під час засідання розпочали роботу молитвою до Святого Духа «Царю небесний».

«Святий апостол Павло говорить: «Ніхто твоїм молодим віком нехай не гордує, але будь зразком для них у слові, поведінці, любові і чистоті». Я подіваюсь, ще це покликання апостола Павла я прийму до свого серця і буду для вас тим зразком вірності, чистоти, буду вести вас стежками Божими і допомагатиму.

Перше слово, з яким я хочу звернутись до вас, - гостре. В Євангеліє читаємо: «Не думайте, що я прийшов до вас, аби принести мир на землю, я прийшов принести на землю меч». Тим мечем є слово. Ця духовна зброя в руках Бога відділяє грішне від праведного. Бог – це спасіння нашої душі», - зазначив новий капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі