• Головна
  • Виконком погодив залучення кредиту від НЕФКО для побудови біогазової станції на міських очисних спорудах
09:25, 14 червня 2016 р.

Виконком погодив залучення кредиту від НЕФКО для побудови біогазової станції на міських очисних спорудах

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення надати позитивний висновок щодо доцільності залучення ЛМКП «Львівводоканал» кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для реалізації проекту споруджень та будівництва станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод і виробництва біогазу для когенерації у Львові.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Нагадаємо, у лютому 2016 року у Львові підписали договір з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо залучення інвестицій у проект побудови біогазової станції на комунальних очисних спорудах. Загальна вартість проекту - 31,5 млн євро, з них сума кредиту, який надає Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал» Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО), становить 5 млн євро.

Реалізація проекту забезпечить суттєве покращення екологічної ситуації в місті, мінімізує шкідливі викиди у річку Полтва, зменшить об’єм мулу, який накопичується на очисних спорудах, зменшить викиди СО2. Окрім екологічних переваг, спорудження біогазової станції дасть змогу виробляти електроенергію в сумарній кількості 39,4 млн. кВт.год./рік і теплової енергії, яка відповідає сумарній тепловій потужності в розмірі 1,6 млн. кВт/рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...