Костюк окреслив, які галузі реформуватиме цього року

Затверджено план дій щодо запровадження реформ і розбудови регіону протягом 2012 року. Заплановане галузеве реформування, зокрема пріоритетний розвиток у промисловому комплексі надаватиметься галузям, які мають потенціал для випуску продукції з високим ступенем доданої вартості та формують більш високі технологічні уклади, а саме – машинобудуванню, легкій та харчовій промисловості. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Передбачається також розширення модельного ряду тролейбусів, сучасних автобусів на Львівському автобусному заводі, освоєння нових видів конкурентоспроможної продукції на Дрогобицькому автокрановому заводі, упровадження нової технології на ВАТ» Іскра».

На підприємствах легкої промисловості області передбачається введення нового технологічного обладнання з виготовлення продукції більш високої якості (ДП «Квімекс», ТзОВ «Італія Джинс Груп»).
Окрім того, 2012 року у Великих Мостах Сокальського району розпочнеться будівництво 2-ої черги заводу абразивних матеріалів та продовжуватиметься створення технологічного парку на базі РДГХП “Сірка” та рекреаційної зони на базі Яворівського ДГХП “Сірка".

У економічній сфері зокрема йдеться про забезпечення високих темпів економічного зростання – на рівні 6-7% на рік, про посилену увагу розвитку сільськогосподарського сектору, розвиток енергетики, у першу чергу відновлювальної та з альтернативних джерел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі