• Головна
  • Вболівальники у Львові вже штурмують каси "Арени Львів", аби придбати квитки на найближчі поєдинки "Шахтаря" (ФОТО)
21:01, 18 квітня 2016 р.

Вболівальники у Львові вже штурмують каси "Арени Львів", аби придбати квитки на найближчі поєдинки "Шахтаря" (ФОТО)

У Львові вболівальники намагаються придбати квитки на домашні поєдинки "гірників" із "Севільєю" та київським "Динамо".

Про це повідомляє кореспондент сайту міста Львова 032.ua.

Вболівальницькі черги вишикувалися поблизу кас "Арени Львів" у понеділок, 18 квітня. Любителі футболу купують квитки на матчі гірників проти "Севільї" у Лізі Європи та проти столичного "Динамо" в рамках чемпіонату України.

Нагадаємо, що проти іспанського клубу підопічні Мірчі Луческу зіграють у четвер, 28 квітня, а гра проти "Динамо" відбудеться у неділю, 1 травня. Обидва поєдинки відбудуться на "Арені Львів".

Вболівальники у Львові вже штурмують каси "Арени Львів", аби придбати квитки на найближчі поєдинки "Шахтаря" (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032_ua #футбол #вболівальники #черги #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...