
23:04, 12 квітня 2016 р.
Йдуть на рекорд: на ремонт доріг Львівщини хочуть витратити 2 млрд гривень
Цього року на ремонт доріг на Львівщині чиновники збираються витратити просто космічну суму - близько 2 млрд гривень.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Так, за словами директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Романа Кокотайла, в бюджеті області вже передбачено 282,2 млн гривень для виконання ремонтих робіт. Додаткові надходження область може отримати від перевиконання митних платежів, із державного бюджету України, а також у рамках державного інвестиційного проекту.
Попередній перелік трас вже погоджено
"Попередній перелік трас, який винесуть на погодження профільної комісії Львівської обласної ради вже погоджено. До того ж, Служба автомобільних доріг Львівщини отримала гроші із державного бюджету, значна частина яких використовується на ямковий ремонт", - зазначив Кокотайло.
Читайте також на нашому сайті: за неякісний ямковий ремонт на Пустомитівщині звільнили трьох посадовців філії Облавтодору.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:02, 5 червня
07:37, 1 червня
3
10:24, 31 травня
10
16:09, 3 червня
145
live comments feed...
Коментарі