Міська рада не підтримала рішення щодо скорочення маршруту №18

В управлінні транспорту та зв'язку заявляють, що продовження цього маршруту, який працював у тестовому режимі є недоцільним.

автобус №18 курсуватиме за звичним маршрутом

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

За словами начальника управління транспорту та зв'язку, маршрут збільшили лише на 7%, але це виклало великі незручності, адже кінцева зупинка цього рейсу ніяк не пристосована для водіїв і станції автобусів. Для достеменного вивчення пасажиропотоків маршрут їздив у тестовому режимі з 2 лютого по 1 березня включно. За 28 днів було перевезено 932 пасажири і витрачено 18 тисяч гривень. Тривалість рейсу становить 60 хв.

Вивчивши пасажиропотік та рентабельність перевезень, в управлінні транспорту зазначають, що на маршрут витрачаються дуже великі кошти і тривалість рейсу є надто малою.

В свою чергу мешканці району біля заводу “Ензим”, де розташована кінцева зупинка не погоджуються із тим, щоб рейс скоротили. Відповідно, 100 осіб підписалися, аби цей маршрут їздив у звичному режимі.

Варто зазначити, що сьогодні рішенням виконкому було скасовано звернення від управління траспортну та зв'язку. Згідно з прийнятим рішенням автобус №18 курсуватиме за звичним маршрутом.

Нагадаємо, маршрут №18 обслуговує транспортний перевізник “Фіакр”.

Як раніше повідомляв 032.ua у Львові 4 міські автобусні маршрути курсуватимуть за зміненою схемою: деталі (Схема).  

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі