Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця - 032.ua

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця

Любов ранима і ніжна,

      Горда і терпляча.

          Будь-якого робить вона

              І сильним, і щасливим.

                  Любов - глибока річка,

                      Тече і не міліє.

 Хто не любив, напевно,

     Про це пошкодує.

"Мама, а що таке ЛЮБОВ?", - запитує дворічний хлопчик свою маму. "Підростеш, синку, дізнаєшся", - ласкаво відповідає йому мама. У неї - своє відчуття і визначення цього великого почуття, яке надихало і продовжує надихати романтиків на неймовірні вчинки.

Заради любові вмирають і воскресають, заради неї починають війни і оголошують перемир'я. Велике і неповторне почуття, яке багато хто намагався описати, пояснити, "оцифрувати". Але нічого у них не виходило. Напевно, тому що самому Богу так завгодно, щоб люди не розгадали чарівну формулу Любові. Та й чи можливо це, якщо у кожного з нас - Любов своя. Своя історія, своя казка або драма. Комусь пощастило, і він знайшов свою другу половинку ще в школі та й проніс крізь роки свої почуття, вони старіють разом. Але люблять один одного, як і раніше. А хтось - все життя шукає свою любу або свого принца. Але не втомлюється вірити в те, що щастя можливе.

14 лютого, на День святого Валентина, закохані у всьому світі обмінюються таємними посланнями і милими презентами. Ця традиція прийшла до нас з католицької Європи. І, взагалі-то прижилася. Для нас це свято - швидше, зайвий привід сказати теплі слова своїм коханим, засидітися до ранку в улюбленій кав'ярні або просто побродити по улюблених куточках своїх міст.

Напередодні свята романтики мережі CitySites вирішили розповісти про найромантичніші і таємничі місця Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя та Миколаєва. Звичайно, цей огляд - дуже суб'єктивний. Адже у кожного з нас є свої улюблені місця, до яких хочеться повертатися знов і знов.

Одними з найбільш романтичних міст України по праву вважаються Львів та Одеса. Перший привертає закоханих з усіх країн загадковістю Середньовіччя, європейської свободою і шармом. Одеса - морем, неповторним гумором і колоритом, який не сплутаєш ні з чим. Вона - як кокетка, яка заграє з усіма. Але розгадати її дано не всім.

В Одесі найкраще для романтичної прогулянки підійде рідий Приморський бульвар. Як не крути, перевірений вечірній маршрут - одне з кращих місць для прогулянок. Закоханим неодмінно сподобаються вечірні вогні, красива архітектура і вигляд на порт.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 1 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 1

Найвірнішим і доступним романтичним місцем в місті є Тещин міст і «Закохане серце». На його «ребра» закохані вже багато років вішають замки на знак своєї відданості один одному. До того ж звідси вдень і вночі відкривається симпатичний вигляд на порт.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2


Запорука гарного побачення в Одесі - пройтися всередині Воронцовської колонади і постояти на "містку любові", де обожнюють фотографуватися молодята.
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2

Свої романтичні місця для закоханих є і в стародавньому Львові.

Одним з найромантичніших місць у Львові самі місцеві жителі вважають Італійський дворик. Цей дворик - творіння італійського майстра XVI ст. Довгий час він приховував від допитливих таємну пристрасть і палку любов польського короля Яна Собеського та французької діви Марії Казмірі. Тому тут дуже люблять відпочивати всі закохані пари, а ще чоловіки люблять тут зізнаватися в коханні своїй другій половинці.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3

Ще одне місце, де люблять відпочивати закохані пари у Львові - це лавочка для закоханих на площі Ринок.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 4

За легендою, якщо Ви зі своєю половинкою, взявшись за руки, одночасно сядете на неї - вже назавжди будете разом.

Дніпропетровськ, Харків і Кривий Ріг - міста промисловості та інтелекту, студентства та інновацій. Але романтики в цих промислових мегаполісах нітрохи не менше, ніж в середньовічному Львові або в неповторної Одесі.

Одне з найромантичніших місць у Харкові - сквер "Стрілка". Це невелика ділянка на набережній, біля річки Харків, поруч з якою знаходиться міст.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 5

Особливість моста в тому, що в його висвітленні використовували унікальну технологію, що дозволяє підсвітці переливатися 16-ма мільйонами відтінків і фарбувати ними міст у вечірній час.

Сквер засаджений тисячами квітів, які перетворюють його в різнобарвне полотно.

Парк притягує до себе як закохані парочки, так і молодят.

У будь-який літній день там можна побачити безліч закоханих, які лежать прямо на траві і цілуються.

Кругле озеро посеред парку Горького також можна вважати улюбленим місцем для романтиків.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 6

Навколо нього постійно прогулюються закохані, які спостерігають за парою лебедів, що плавають у ставку і відпочиваючих на острівці посеред водойми.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 7

У цих птахів особлива історія - коли лебідка висиджувала яйця, глава сімейства ревно оберігав її і майбутнє потомство від сторонніх. Як тільки "мама-лебідь" відходила поплавати, то батько лягав біля яєць і нікого до них не підпускав.

Місце ніколи не пустує - постійно там можна зустріти харківських романтиків, які привели своїх улюблених помилуватися на природу і птахів.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 8

У закоханих і просто романтиків Дніпропетровська - свої "культові" місця. Біля них призначають побачення, освідчуються в коханні, роблять пропозиції і поєднують свої долі в одну.

Одне з найулюбленіших місць для неспішних романтичних прогулянок дніпропетровців - це набережна на правому березі Дніпра. Загальна протяжність її в межах міста - 23 км. Але найбільш упорядкована, по-європейськи оформлена і приємна для зустрічей - лише невелика її частина - від Амурського до Мерефо-Херсонського мосту. Тут особливо красиво літніми вечорами. Вечірнє сонце, яке ховається за горизонтом, жовтими пелюстками прикрашає блакить Дніпра. Але і взимку дніпровська набережна неймовірно романтична.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 9

Якщо втомилися, гуляючи по пішохідній зоні набережній, можна присісти відпочити на найдовшій в Україні лавочці. Коли її встановлювали, лавочку присвятили сімейним цінностям. І справді: якщо збирається велика і навіть дуже велика родина, місця на найдовшій в Україні лавці вистачить усім.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 10

Парк Глоби, який також вважається культовим місцем для прогулянок закоханих, - практично ровесник Дніпропетровська, раніше Катеринослава. Знаходиться в центрі міста. Парк потрапив навіть в кінематографічну історію країни. Саме тут, біля ставка з лебедями, у героїні Нонни Мордюкової з фільму "Рідня" було побачення.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 11

Ще один, гарний, зелений парк, який знаходиться недалеко від Набережної - парк культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка. Кілька років тому центральну частину парку реконструювали і осучаснили. Родзинка реконструкції - видовий майданчик з каскадним фонтаном. Якщо стояти тут, частина правого берега і лівий берег Дніпра - як на долоні.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 12

Лівий берег Дніпра в місті, на жаль, програє правому по сучасності і впорядкованості. Але і тут є свої романтичні місця. Наприклад, фонтан.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 13

Алея закоханих замислювалася, як місце зустрічі всіх закоханих. Центр міста поруч із парком Глоби і кінотеатром. Однак після закриття кінотеатру і початку будівництва алея втратила свою родзинку.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 14

Карусель встановили на місці старого фонтану, біля якого знайомилися і закохувалися покоління жителів Дніпропетровська. Жителі міста не відразу звикли до неї, але зараз це улюблене місце для фотосесій, зустрічей і відпочинку ввечері. Тут часто проходять концерти початківців і вже відомих музикантів.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 15

За кілька останніх років "романтичні місця" з'явилися в кожному з семи районів Кривого Рогу. Так, в минулому році відкрили Алею любові і Місце для поцілунків в Жовтневому районі - на 44-му кварталі, неподалік від "музичного" фонтану.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 16 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 16

Велику популярність придбали паркові лави "з романтичним змістом". Особливо багато їх в "старій" частині Центрально - Міського району, на вулицях Пушкіна та Харитонова, біля міського драмтеатру на пр.Карла Маркса, по вулиці Леніна.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 17

Сьогодні у Кривому Розі найбільш популярним місцем для закоханих є паркові лави. На них можна не тільки відпочити, а й помиритися, якщо ви посварилися - "лавка примирення" встановлена ​​на вулиці Харитонова. Закохані пари можуть сісти на креативній лавці біля Центрально-Міського РАГСу.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 18

Місто корабелів Миколаїв дивовижний в літню пору, коли можна насолодитися близькістю моря, відпочити і набратися сил. Море, хвилі, вітер і шторм - вічна романтика далеких мандрівок. А кому, як не тим, хто створює кораблі знати про романтику?

Миколаїв відомий на всю Україну своїми нареченими. У цьому місто зобов'язане своїй історії - в давні часи наречених сюди звозили з найближчих міст і сіл, вони шикувалися на вул. Адміральській, і женихи, яких направляли в це місто будувати судна, вибирали кращих і відразу ж йшли з ними до церкви на вінчання.

Зараз, звичайно, дівчата не шикуються в центрі міста, та й хлопці не поспішають обвінчатися "з першого погляду" - вони ведуть своїх обраниць в найкрасивіші куточки міста, де можуть зізнатися їм у любові.

Російський драматичний театр - одне з таких місць.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 19

Дитяче містечко "Казка" - розвага не тільки для дітей. Тут для закоханих парочок є альтанки, тінисті алейки, які приховають від цікавих очей щирі поцілунки.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 20

У теплу погоду закохані ходять по алеях миколаївського яхт-клубу, а, якщо пощастить, можна побачити вітрильну регату - коли десятки яхт розрізають хвилі Південного Бугу. З найближчих місць приводили жінок і дівчат, а у вихідний день, в неділю, їх вишиковували на Адміральській площі - чоловіків і жінок в два ряди один навпроти іншого. Після умовного знака ряди зближувалися. І тут кому як пощастить, кому яка дістанеться наречена. Після цього усі відразу парами йшли до церкви - вінчатися.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 21

На перший погляд може здатися, що в Маріуполі не знайдеш романтичних місць. Але романтика тут все-таки є - особлива, індустріально-залізнично-морська. Азовське море вносить якийсь романтизм в суворі промислові будні міста. Романтично-морський пейзаж щільно переплітається з трубами комбінату "Азовсталь" і на тлі шлакового острова. І ця "атомна суміш" маріупольським закоханим дуже навіть до душі.

Крім того, прокладена залізниця стала візитною карткою Маріуполя, ну чим не романтика? На витіюватих, що переплітаються рейках, маріупольці з задоволенням фотографуються.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 22 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 22

На тлі горизонту та маріупольського порту теж виходять цікаві фотографії. До слова, цей фон для однієї зі своїх локацій навіть вибрала телеведуча Ольга Фреймут, коли одного разу побувала в Маріуполі в рамках схемки програми "Ревізор".

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 23

І, нарешті, столиця України, її серце. Точка тяжіння. Місто, в який складно не закохатися. Каштановий рай. Сучасний і затишний Київ.

У Києві величезна кількість романтичних місць, серед яких знаменитий Маріїнський парк, парк Партизанської слави, Пейзажна алея, Замкова гора і т.д. Однак серед киян величезним попитом користуються нерозкручені і часом таємничі місця.

Трамвайний маршрут в Пущу-Водицю близько години рухається по лісовому "тунелю".

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 24


Легендарна Аскольдова Могила

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 25

Залишки укріплень Київської фортеці. Підпірна стіна
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 26

Форт на Лисій Горі
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 27

Роща магнолій в ботанічному саду Фоміна

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 28

Воздвиженка
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 29

Втім, в якому б місті ви не були, важливо, щоб там ви були не одні. Щоб завжди поруч з вами був улюблений і люблячий вас чоловік. Якщо такого ви ще не знайшли - шукайте, і ви неодмінно знайдете. А якщо вже знайшли - ніколи не втрачайте.

Кохайте і будьте щасливі!

новини Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
Український лівий захисник львівських "Карпат" офіційно став гравцем іспанського "Луго". Про це йдеться на офіційному сайті іспанського клубу, інформує сайт 032.ua. Відомо, що контракт Лебеденка в Іспанії розрахований на чотири роки. Офіційна сума трансферу наразі невідома. У нинішньому сезоні українець зіграв у складі "Карпат" 15 поєдинків у всіх трунірах та зробив одну гольову передачу. Зазначимо, що у 2017 році "Карпати" продали в іспанський клуб ще одн...
Культура
22 січня в Україні відзначили 100-річчя Соборності - Дня, коли об’єдналися УНР та ЗУНР. Із цієї нагоди у Львові члени ГО “Молодіжний націоналістичний конгрес” підготували тематичне відео, яке доводить, що українці - соборна нація, - передає 032.ua. За словами ініціативних творців відео, до створення ролика долучилися також молоді історики, а також випадкові перехожі на вулицях міста - львів’яни, кияни, донеччани та мешканці інших областей. Читайте також: Я...
Суспільство
22 січня 2019 року біля консульства Росії у Львові відбулась акція підтримки полонених українських моряків та усіх незаконно ув'язнених у РФ громадян України. Учасники акції вимагали звільнити військовополонених моряків, - передає 032.ua Акцію "Жовто-блакитний кораблик" започаткували представники Всесвітнього руху патріотів України та "Об'єднання добровольців". Читайте також: Як виглядали українські поштові марки від доби УНР до Незалежності Аналогічні под...
Суспільство
У 2018 році у Львові було чимало скандалів та розчарувань. Детальніше про них ми писали ось ТУТ. Але торік у житті Львова були і позитивні моменти. Сайт 032.ua публікує 18 причин, чому варто пишатися нашим містом, які з'явилися у львів'ян у 2018 році: Причина №1 Львів вперше увійшов до сотні найбільш туристичних міст світу згідно з рейтингом британської міжнародної компанії “Euromonitor”. Причина №2 У 2018 році фотографію, на якій зображено львівську Кате...
Кримінал
У вівторок 22 січня, близько 11:00, в одному із спорткомплексів на вул. Героїв УПА у Львові помер чоловік. Як розповіла в коментарі 032.ua речниця поліції Львівщини Світлана Добровольська, на місці працювала слідчо-оперативна група. На тілі чоловіка ознак насильницької смерті не виявили. У поліції призначили експертизу, яка визначить причину смерті. За ч.1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство з приміткою “природня смерть”) відкрито кримінальне провадження. Правоох...
Кримінал
Правоохоронці продовжують розслідувати справу щодо зникнення музейних експонатів із Львівської галереї мистецтв, однак відмовляються розкривати подробиці розслідування. Про це повідомили у слідчому управлінні ГУ Нацполіції у Львівській області у відповідь на інформаційний запит журналіста 032.ua. В поліції лише зазначають, що досудове розслідування у рамках кримінального провадження, яке відкрили за фактом зникнення стародруків проводить слідчий відділ Гал...
Суспільство
Угорський авіаперевізник Wizz Air значно збільшив вартість на перевезення реєстрованого багажу. Як повідомляє Lowcostavia.com.ua, лоукост також підвищив плату на послугу пріоритетної посадки. Ціна на реєстрований багаж залежить від дати подорожі і напрямку рейсу. Проте у будь-якому випадку тепер доведеться платити на 2-15 євро більше. Зміни вже набули чинності. В листопаді Wizz Air встановив вартість перевезення на багаж вагою до 10 кг — від 7 до 12 євро....
Суспільство
Завтра, 23 січня, на Личаківському кладовищі у Львові поховають одного з лідерів ОУН (б) Омеляна Коваля.  Про це повідомляє прес-лужба ЛМР, передає 032.ua. Фото: loda.gov.ua Читайте також: Якою буде погода у Львові до кінця січня Сьогодні ввечері, о 20:00, в Соборі св. Юра відбудеться парастас за покійним. Домовина з тілом перебуватиме в Соборі до середи. В середу, 23 січня, о 12.00 в Соборі св. Юра відбудеться Чин прощання та поховання. Опісля похоронна п...
Екологія
23 січня до 12 години львів’ян закликають зняти з ялинок, які вони встановлювали на свята, усі новорічні прикраси та винести відпрацьовані дерева до контейнерного майданчика поруч з будинком. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, упродовж дня ці ялинки заберуть комунальники та завезуть на переробку в ЛКП “Зелений Львів”. За словами директора комунального підприємства Богдана Москвяка, станом на нині, комунальники зібрали 20 таких ялинок. Ще три...