Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця

Любов ранима і ніжна,

      Горда і терпляча.

          Будь-якого робить вона

              І сильним, і щасливим.

                  Любов - глибока річка,

                      Тече і не міліє.

 Хто не любив, напевно,

     Про це пошкодує.

"Мама, а що таке ЛЮБОВ?", - запитує дворічний хлопчик свою маму. "Підростеш, синку, дізнаєшся", - ласкаво відповідає йому мама. У неї - своє відчуття і визначення цього великого почуття, яке надихало і продовжує надихати романтиків на неймовірні вчинки.

Заради любові вмирають і воскресають, заради неї починають війни і оголошують перемир'я. Велике і неповторне почуття, яке багато хто намагався описати, пояснити, "оцифрувати". Але нічого у них не виходило. Напевно, тому що самому Богу так завгодно, щоб люди не розгадали чарівну формулу Любові. Та й чи можливо це, якщо у кожного з нас - Любов своя. Своя історія, своя казка або драма. Комусь пощастило, і він знайшов свою другу половинку ще в школі та й проніс крізь роки свої почуття, вони старіють разом. Але люблять один одного, як і раніше. А хтось - все життя шукає свою любу або свого принца. Але не втомлюється вірити в те, що щастя можливе.

14 лютого, на День святого Валентина, закохані у всьому світі обмінюються таємними посланнями і милими презентами. Ця традиція прийшла до нас з католицької Європи. І, взагалі-то прижилася. Для нас це свято - швидше, зайвий привід сказати теплі слова своїм коханим, засидітися до ранку в улюбленій кав'ярні або просто побродити по улюблених куточках своїх міст.

Напередодні свята романтики мережі CitySites вирішили розповісти про найромантичніші і таємничі місця Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя та Миколаєва. Звичайно, цей огляд - дуже суб'єктивний. Адже у кожного з нас є свої улюблені місця, до яких хочеться повертатися знов і знов.

Одними з найбільш романтичних міст України по праву вважаються Львів та Одеса. Перший привертає закоханих з усіх країн загадковістю Середньовіччя, європейської свободою і шармом. Одеса - морем, неповторним гумором і колоритом, який не сплутаєш ні з чим. Вона - як кокетка, яка заграє з усіма. Але розгадати її дано не всім.

В Одесі найкраще для романтичної прогулянки підійде рідий Приморський бульвар. Як не крути, перевірений вечірній маршрут - одне з кращих місць для прогулянок. Закоханим неодмінно сподобаються вечірні вогні, красива архітектура і вигляд на порт.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 1 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 1

Найвірнішим і доступним романтичним місцем в місті є Тещин міст і «Закохане серце». На його «ребра» закохані вже багато років вішають замки на знак своєї відданості один одному. До того ж звідси вдень і вночі відкривається симпатичний вигляд на порт.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2


Запорука гарного побачення в Одесі - пройтися всередині Воронцовської колонади і постояти на "містку любові", де обожнюють фотографуватися молодята.
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 2

Свої романтичні місця для закоханих є і в стародавньому Львові.

Одним з найромантичніших місць у Львові самі місцеві жителі вважають Італійський дворик. Цей дворик - творіння італійського майстра XVI ст. Довгий час він приховував від допитливих таємну пристрасть і палку любов польського короля Яна Собеського та французької діви Марії Казмірі. Тому тут дуже люблять відпочивати всі закохані пари, а ще чоловіки люблять тут зізнаватися в коханні своїй другій половинці.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 3

Ще одне місце, де люблять відпочивати закохані пари у Львові - це лавочка для закоханих на площі Ринок.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 4

За легендою, якщо Ви зі своєю половинкою, взявшись за руки, одночасно сядете на неї - вже назавжди будете разом.

Дніпропетровськ, Харків і Кривий Ріг - міста промисловості та інтелекту, студентства та інновацій. Але романтики в цих промислових мегаполісах нітрохи не менше, ніж в середньовічному Львові або в неповторної Одесі.

Одне з найромантичніших місць у Харкові - сквер "Стрілка". Це невелика ділянка на набережній, біля річки Харків, поруч з якою знаходиться міст.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 5

Особливість моста в тому, що в його висвітленні використовували унікальну технологію, що дозволяє підсвітці переливатися 16-ма мільйонами відтінків і фарбувати ними міст у вечірній час.

Сквер засаджений тисячами квітів, які перетворюють його в різнобарвне полотно.

Парк притягує до себе як закохані парочки, так і молодят.

У будь-який літній день там можна побачити безліч закоханих, які лежать прямо на траві і цілуються.

Кругле озеро посеред парку Горького також можна вважати улюбленим місцем для романтиків.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 6

Навколо нього постійно прогулюються закохані, які спостерігають за парою лебедів, що плавають у ставку і відпочиваючих на острівці посеред водойми.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 7

У цих птахів особлива історія - коли лебідка висиджувала яйця, глава сімейства ревно оберігав її і майбутнє потомство від сторонніх. Як тільки "мама-лебідь" відходила поплавати, то батько лягав біля яєць і нікого до них не підпускав.

Місце ніколи не пустує - постійно там можна зустріти харківських романтиків, які привели своїх улюблених помилуватися на природу і птахів.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 8

У закоханих і просто романтиків Дніпропетровська - свої "культові" місця. Біля них призначають побачення, освідчуються в коханні, роблять пропозиції і поєднують свої долі в одну.

Одне з найулюбленіших місць для неспішних романтичних прогулянок дніпропетровців - це набережна на правому березі Дніпра. Загальна протяжність її в межах міста - 23 км. Але найбільш упорядкована, по-європейськи оформлена і приємна для зустрічей - лише невелика її частина - від Амурського до Мерефо-Херсонського мосту. Тут особливо красиво літніми вечорами. Вечірнє сонце, яке ховається за горизонтом, жовтими пелюстками прикрашає блакить Дніпра. Але і взимку дніпровська набережна неймовірно романтична.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 9

Якщо втомилися, гуляючи по пішохідній зоні набережній, можна присісти відпочити на найдовшій в Україні лавочці. Коли її встановлювали, лавочку присвятили сімейним цінностям. І справді: якщо збирається велика і навіть дуже велика родина, місця на найдовшій в Україні лавці вистачить усім.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 10

Парк Глоби, який також вважається культовим місцем для прогулянок закоханих, - практично ровесник Дніпропетровська, раніше Катеринослава. Знаходиться в центрі міста. Парк потрапив навіть в кінематографічну історію країни. Саме тут, біля ставка з лебедями, у героїні Нонни Мордюкової з фільму "Рідня" було побачення.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 11

Ще один, гарний, зелений парк, який знаходиться недалеко від Набережної - парк культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка. Кілька років тому центральну частину парку реконструювали і осучаснили. Родзинка реконструкції - видовий майданчик з каскадним фонтаном. Якщо стояти тут, частина правого берега і лівий берег Дніпра - як на долоні.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 12

Лівий берег Дніпра в місті, на жаль, програє правому по сучасності і впорядкованості. Але і тут є свої романтичні місця. Наприклад, фонтан.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 13

Алея закоханих замислювалася, як місце зустрічі всіх закоханих. Центр міста поруч із парком Глоби і кінотеатром. Однак після закриття кінотеатру і початку будівництва алея втратила свою родзинку.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 14

Карусель встановили на місці старого фонтану, біля якого знайомилися і закохувалися покоління жителів Дніпропетровська. Жителі міста не відразу звикли до неї, але зараз це улюблене місце для фотосесій, зустрічей і відпочинку ввечері. Тут часто проходять концерти початківців і вже відомих музикантів.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 15

За кілька останніх років "романтичні місця" з'явилися в кожному з семи районів Кривого Рогу. Так, в минулому році відкрили Алею любові і Місце для поцілунків в Жовтневому районі - на 44-му кварталі, неподалік від "музичного" фонтану.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 16 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 16

Велику популярність придбали паркові лави "з романтичним змістом". Особливо багато їх в "старій" частині Центрально - Міського району, на вулицях Пушкіна та Харитонова, біля міського драмтеатру на пр.Карла Маркса, по вулиці Леніна.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 17

Сьогодні у Кривому Розі найбільш популярним місцем для закоханих є паркові лави. На них можна не тільки відпочити, а й помиритися, якщо ви посварилися - "лавка примирення" встановлена ​​на вулиці Харитонова. Закохані пари можуть сісти на креативній лавці біля Центрально-Міського РАГСу.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 18

Місто корабелів Миколаїв дивовижний в літню пору, коли можна насолодитися близькістю моря, відпочити і набратися сил. Море, хвилі, вітер і шторм - вічна романтика далеких мандрівок. А кому, як не тим, хто створює кораблі знати про романтику?

Миколаїв відомий на всю Україну своїми нареченими. У цьому місто зобов'язане своїй історії - в давні часи наречених сюди звозили з найближчих міст і сіл, вони шикувалися на вул. Адміральській, і женихи, яких направляли в це місто будувати судна, вибирали кращих і відразу ж йшли з ними до церкви на вінчання.

Зараз, звичайно, дівчата не шикуються в центрі міста, та й хлопці не поспішають обвінчатися "з першого погляду" - вони ведуть своїх обраниць в найкрасивіші куточки міста, де можуть зізнатися їм у любові.

Російський драматичний театр - одне з таких місць.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 19

Дитяче містечко "Казка" - розвага не тільки для дітей. Тут для закоханих парочок є альтанки, тінисті алейки, які приховають від цікавих очей щирі поцілунки.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 20

У теплу погоду закохані ходять по алеях миколаївського яхт-клубу, а, якщо пощастить, можна побачити вітрильну регату - коли десятки яхт розрізають хвилі Південного Бугу. З найближчих місць приводили жінок і дівчат, а у вихідний день, в неділю, їх вишиковували на Адміральській площі - чоловіків і жінок в два ряди один навпроти іншого. Після умовного знака ряди зближувалися. І тут кому як пощастить, кому яка дістанеться наречена. Після цього усі відразу парами йшли до церкви - вінчатися.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 21

На перший погляд може здатися, що в Маріуполі не знайдеш романтичних місць. Але романтика тут все-таки є - особлива, індустріально-залізнично-морська. Азовське море вносить якийсь романтизм в суворі промислові будні міста. Романтично-морський пейзаж щільно переплітається з трубами комбінату "Азовсталь" і на тлі шлакового острова. І ця "атомна суміш" маріупольським закоханим дуже навіть до душі.

Крім того, прокладена залізниця стала візитною карткою Маріуполя, ну чим не романтика? На витіюватих, що переплітаються рейках, маріупольці з задоволенням фотографуються.

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 22 Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 22

На тлі горизонту та маріупольського порту теж виходять цікаві фотографії. До слова, цей фон для однієї зі своїх локацій навіть вибрала телеведуча Ольга Фреймут, коли одного разу побувала в Маріуполі в рамках схемки програми "Ревізор".

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 23

І, нарешті, столиця України, її серце. Точка тяжіння. Місто, в який складно не закохатися. Каштановий рай. Сучасний і затишний Київ.

У Києві величезна кількість романтичних місць, серед яких знаменитий Маріїнський парк, парк Партизанської слави, Пейзажна алея, Замкова гора і т.д. Однак серед киян величезним попитом користуються нерозкручені і часом таємничі місця.

Трамвайний маршрут в Пущу-Водицю близько години рухається по лісовому "тунелю".

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 24


Легендарна Аскольдова Могила

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 25

Залишки укріплень Київської фортеці. Підпірна стіна
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 26

Форт на Лисій Горі
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 27

Роща магнолій в ботанічному саду Фоміна

Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 28

Воздвиженка
Формула Любові, або Де в Україні можна зробити пропозицію руки і серця (фото) - фото 29

Втім, в якому б місті ви не були, важливо, щоб там ви були не одні. Щоб завжди поруч з вами був улюблений і люблячий вас чоловік. Якщо такого ви ще не знайшли - шукайте, і ви неодмінно знайдете. А якщо вже знайшли - ніколи не втрачайте.

Кохайте і будьте щасливі!

новини Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Поки ще ніхто не оцінював
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Культура
У п’ятницю, 6 грудня, у церкву Успіння Пресвятої Богородиці в селі Струтин Золочівського району на Львівщині привезли мощі одного з 12 учнів Ісуса Христа святого Юди Тадея. Як повідомило місцеве видання “Золочів.нет” з посиланням на адміністратора церкви Успіння Пресвятої Богородиці отця Івана Медвідя, пробудуть мощі апостола на Львівщині до 15 грудня. Святий Юда Тадей був одним з 12 апостолів Ісуса Христа і згадується в чотирьох Євангеліях. Однак його не...
Пригоди
У суботу, 7 грудня, у Бродівському районі на Львівщині під колесами автомобіля загинула велосипедистка. Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, трагедія трапилась о 20:00 на автодорозі сполученням Броди — Берестечко поблизу села Лешнів. Мешканець одного із сіл Бродівського району за кермом Hyundai Sonata збив велосипедистку, що рухалась у попутному напрямку. Від отриманих травм жінка померла у Бродівській центральній районній лікарн...
Пригоди
У суботу, 7 грудня, ввечері у селищі міського типу Верхнє Синьовидне Сколівського району четверо людей отруїлись чадним газом. Серед них двоє дітей. Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, подія сталась о 18:35 у приватному житловому будинку на вул. Івана Франка. Через отруєння чадним газом до лікарні потрапили чотири людини, двоє з яких — діти віком чотири і два роки. Усі потерпілі перебувають у стані середнього ступеня ва...
Культура
У рамках лекторію “Гордість міста” 4.0 від ГО “КонтрФорс”, у приміщенні Львівського академічного духовного театру “Воскресіння” відбулась лекція керівниці музею “Слідами галицьких євреїв” Ольги Купчинської-Лідовської, яка розповіла про мандрівних зірок єврейського театру та популярну актрису театру й кіно зі Львова - Берту Каліш. Кореспондент сайту 032.ua побував на лекції та занотував найосновнішу інформацію для читачів про зірку кінця 19 - початку 20 сто...
Пригоди
Працівники поліції затримали хулігана, який закидував камінням електрички поблизу залізничної станції “Пустомити”. Як повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Львівщини 7 грудня, напередодні близько 19:30 невідомий розбив каменем вікно вагона електропоїзда “Львів – Лавочне” та травмував 20-річного пасажира. Правоохоронці встановили особу хулігана – це 27-річний мешканець Пустомитів. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.296 (хуліганств...
Екологія
Мешканців Львова та Львівської області запрошують протестувати новий безкоштовний додаток, який допомагає сортувати сміття та віддавати речі на переробку. Розробили Clewo українські програмісти, як пропонують користувачам мобільних на Android перевірити роботу додатка. Раніше уже відбувся бета-тест для користувачів iOS. Як розповіли 032.ua представники команди, додаток створили з метою допомоги людям, які свідомо ставляться до екологічних питань та сортуют...
Культура
21 грудня у Львівському театрі ляльок, що на площі Данила Галицького, 1, відбудеться унікальний концерт "Старовинні дзвони світу". Вперше львів'яни зможуть почути неперевершене звучання різноманітних музичних інструментів світу. Як розповіли 032.ua організатори події, київські майстри звуку та мульти-інструменталісти ALEXDUDUK та AMAR JYOTI приїдуть до Львова з програмою, де поєднуються давні традиції, етнічне звучання та новітні інструменти. Відвідувачі з...
Політика
Володарка титулу Міс Львів-2018 та призерка конкурсу “Міс Україна-Всесвіт” Наталія Болюх опинилась у центрі скандалу через сторіз в Instagram. Як повідомило видання “Високий замок”, красуня опублікувала в соцмережі своє фото з невідомим чоловіком та позначила Москву як геолокацію. У сторіз на Instagram-сторінці Наталії Болюх журналісти зафіксували фото та відео, на яких вона позначила один з московських клубів “Роял Арбат”. Також її сторіз був позначений ч...
Суспільство
7 грудня 2019 року у Львові, після тривалого ремонту, відкрили праву частину площі Двірцевої та уже відновили рух трамваїв до Головного залізничного вокзалу.  Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, активісти з ГО "Зручне місто" перевірили, як виглядає оновлений громадський простір та чи стане від того мешканцям комфортніше. Зі світлин, що зробили ініціативні львів'яни, бачимо, що хідники прокладені, встановлені лавки, є дорожні знаки, а вздовж алеї висад...