
11:26, 10 лютого 2016 р.
Сьогодні у Львові вшанують пам’ять Кузьми Скрябіна
У середу , 10 лютого, у концертному залі «Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» відбудеться захід вшанування пам’яті лідера колективу «Скрябін».
Як розповіли організатори, творчі колективи підготували виступи, які включають в себе репертуар колективу «Скрябін».
Почесними гостями заходу будуть батька Андрія Кузьменка - пан Віктор та пані Ольга.
Початок о 14:00.
Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув в ДТП на Дніпропетровщині у понеділок, 2 лютого 2015 року. За інформацією ДАІ, він виїхав на зустрічну смугу і скоїв зіткнення із молоковозом. Додамо, що поховали Кузьму 5 лютого, на кладовищі у Брюховичах.
Читайте також на нашому сайті: як це було: торік у день загибелі Кузьми Скрябіна сотні львів'ян заспівали його відомі хіти і запалили свічку пам'яті(ФОТО+ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
13:09
Вчора
ТОП новини
Оголошення
22:32, 15 квітня
09:31, 21 квітня
7
11:08, 19 квітня
19
20:23, 20 квітня
52
live comments feed...
Коментарі