Перевізники запевняють, що доведуть реформу до кінця та виправлять недоліки

П’ять фірм-перевізників, які обслуговують транспортні маршрути у Львові об’єднались, щоб довести до логічного завершення реформування міської транспортної мережі та виправити наявні прорахунки. Про це йдеться у спільній заяві перевізників.

«В перші три тижні нового року спостерігається величезне невдоволення роботою пасажирського автомобільного транспорту, що напряму пов’язують із впровадженням з 1 січня 2012 року нової транспортної мережі міста Львова…Дана проблема обростає домислами і це змушує нас чітко роз'яснити позицію перевізників міста, які обслуговують значну частину міських маршрутів. Ми переконанні, що реформа транспортної схеми у кінцевому результаті призведе до запровадження якісних стандартів пасажирських перевезень, що направлені на покращення сервісу з перевезень», - йдеться у заяві.

Перевізники зазначають, що процес запровадження реформи був суттєво утруднений і приніс чимало незручностей мешканцям та гостям Львова. Це спричинено як масштабом змін, так і тимчасовою неузгодженістю дій між перевізниками та міським управління транспорту.

«У тісній співпраці усіх сторін транспортна мережа зазнає змін, що відповідають потребам громади. Також підвищується якість та комфорт перевезень самими перевізниками. Так, уже у 5-річний період містом курсуватимуть тільки сучасні низькопідлогові автобуси. Запровадження у 2012 році електронного квитка на всі види громадського транспорту, за умови врахування інтересів усіх зацікавлених сторін, забезпечить сучасний сервіс обслуговування та водночас дозволить оновлювати транспортний парк», - йдеться далі.

Перевізники закликають громадськість міста, Львівську міську раду, депутатський корпус та усіх зацікавлених сторін до витримки та терпимості, взаємоповаги та взаєморозуміння, а також просять уникати політизації даної теми та направити усі свої зусилля на вирішення проблем, пов’язаних із запровадженням нової транспортної схеми.

Під заявою підписались представники Львівського комунального АТП-1, ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ВАТ «АТП-14630», ТзОВ «Успіх БМ», ЛКП «Львівелектротранс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі