• Головна
  • У Львові запланували масштабну модернізацію очисних споруд міста
19:04, 28 січня 2016 р.

У Львові запланували масштабну модернізацію очисних споруд міста

Львів домовився про надання кредиту від ЄБРР, НЕФКО і Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології (E5P), що допоможе очистити стічні води. 

Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.

Так, за словами Андрія Садового, залучені кошти допоможуть вирішити одну із нагальних проблем у місті, а саме — проблему смороду.

поступове зменшення залежності міста від газу

"Це також сприятиме реалізації нашої стратегії на поступове зменшення залежності міста від газу. Сьогодні питання енергетичної безпеки та енергонезалежності - це один з ключових пріоритетів будь-якого європейського міста", - розповів Андрій Садовий.

Читайте також на нашому сайті: у Львові підпишуть угоди щодо фінансування реконструкції очисних споруджень та будівництва біогазової станції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032_ua #очисні_споруди #Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...