Більшості українцям не подобається ідея перейменувати міліцію в поліцію

43% опитаних українців негативно ставлять до ініціативи перейменувати міліцію в поліцію. І лише 21% - така ідея до вподоби. Результати опитування оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг».
В Україні найбільш негативно ставляться до такої ініціативи мешканці Півдня, переважно старші люди та мешканці сіл.

30% опитаних згодні з твердженням, що в Україні будується «поліцейська держава», 36% - не згодні. Разом з тим 34% - не визначились зі своїм ставленням.

Більше згодні з твердженням на Заході країни, найменше – в Центрі. Найбільше невизначених – на Сході. Твердження значно більш зрозуміле для чоловіків, людей з відносно вищим рівнем освіти.

Водночас варто додати, що більшість українців взагалі не довіряють правоохоронним органам.

На думку більшості опитаних, найбільше заважає українській міліції ефективно виконувати свої функції корупція (64%), недовіра населення (39%), низька моральність працівників міліції (39%), висока залежність від вищої влади (34%) та низький рівень підготовки кадрів (31%).

Понад 80% опитаних наголошують на тому, що українській міліії потрібні реформи, у т.ч. 51% – термінові, 30% – реформи потрібні, але вони не першочергові.

Цікаво, що опитані, які більше вказують на застарілість проблем в міліції, менше наполягають на терміновості реформ, йдеться зокрема, про мешканців Сходу. Водночас мешканці Заходу – навпаки – наполягають на терміновості.

Опитування проводилось протягом грудня 2011 року. Свою думку висловили 1 тисяча українців віком від 18 років і старше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі