
13:15, 13 січня 2012 р.
В Україні малярія! Випадок зафіксовано не у Львові
У Вінницькій області в населеному пункті Вапнярки до лікарні звернувся 38-річний військовий пенсіонер після повернення з Гвінеї, де був інфікований. Про це Магнолії-ТВ повідомив завідувач епідеміологічного відділення Вінницької обласної санепідемстанції Степан Томін.
Чоловік проходить лікування у Вінницькій інфекційній лікарні й для населення загрози не несе, «адже заразитись малярією можна шляхом переливання крові від хворого».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:04
Вчора
Оголошення
10:46, 29 травня
11:48, 2 червня
15:23, Вчора
13:22, 1 червня
19
08:38, 3 червня
