
13:15, 13 січня 2012 р.
В Україні малярія! Випадок зафіксовано не у Львові
У Вінницькій області в населеному пункті Вапнярки до лікарні звернувся 38-річний військовий пенсіонер після повернення з Гвінеї, де був інфікований. Про це Магнолії-ТВ повідомив завідувач епідеміологічного відділення Вінницької обласної санепідемстанції Степан Томін.
Чоловік проходить лікування у Вінницькій інфекційній лікарні й для населення загрози не несе, «адже заразитись малярією можна шляхом переливання крові від хворого».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
