
10:11, 29 грудня 2015 р.
У Львові приміська маршрутка "загубила" колесо (ФОТО)
Сьогодні, 29 грудня, без одного колеса залишилася приміська маршрутка зі сполученням "Львів-Пісочне-Миколаїв".
Про це 032.ua стало відомо із соціальних мереж.
Як зазначає у спільноті Варта-1 свідок пригоди Ліна Яремчук, це сталося на зупинці поблизу ТЦ "Кінг Крос". У автобуса на ходу відлетіло заднє колесо ще поблизу зупинки, коли автобус рухався повільно.
На щастя, внаслідок інциденту ніхто із пасажирів не постраждав.
Фото: Варта-1, VK
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
13:46, 17 червня
77
23:53, 21 червня
08:53, 15 червня
15:09, 22 червня
4
13:36, 19 червня
1
