
10:45, 30 грудня 2011 р.
На Львівській залізниці сталась аварія
Сьогодні поблизу станції Рожище (Львівська залізниця) при закритих шлагбаумах, працюючій звуковій та світлової сигналізації, водій автомобіля «Опель-кадет», нехтуючи правилами дорожнього руху виїхав на переїзд, в наслідок чого був збитий маневровим локомотивом ЧМЕ-3. Травмованих немає. Про це повідомили в прес-центрі Укрзалізниці.
Керівництво Укрзалізниці просить дотримуватися правил безпеки переїзду через колії.
Джерело фото: http://obozrevatel.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Цифровізація бізнесу: як правильно підготувати касову зону магазину до впровадження ПРРО
Новини компаній
17:00
Оголошення
09:39, 8 червня
10:37, 11 червня
4
15:35, 11 червня
09:39, 8 червня
