• Головна
  • В Україні запровадять електронний реєстр хворих на туберкульоз
17:05, 23 грудня 2011 р.

В Україні запровадять електронний реєстр хворих на туберкульоз

«Запровадження Національного комп'ютерного реєстру хворих на туберкульоз дасть змогу відслідкувати хід лікування кожного випадку. Ми відходимо від методу, коли потребу у препаратах визначали виключно від загальної кількості хворих за окремими категоріями. Зараз ми говоримо про персональний підхід до лікування кожного пацієнта, індивідуальне визначення методів подальшого догляду й підтримки хворого», - зазначає голова Держслужби соцзахворювань Тетяна Александріна.

Також, за останніх п'ять років Україні вдалось зменшити рівень захворюваності на туберкульоз на 17%. Про це повідомили в прес-службі МОЗ України.

«Таку позитивну динаміку важко буде втримати, якщо не вжити дієвих кроків для вчасного виявлення та вчасного лікування туберкульозу. Прийнято рішення про запровадження швидких (молекулярно-генетичних) методів діагностики, які дозволять пришвидшити процес виявлення захворювання і, як результат, розпочати лікування на більш ранніх стадіях. Обладнання буде закуплене за кошти Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією», - повідомила голова Державної служби України з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна.

Джерело фото: noticias.r7.com

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...