Рекламна стаття

Рекламна стаття (контент-маркетинг) - це текст, який закликає формувати певний інтерес до продукту або послуги.

Важливо, що матеріал не обов'язково повинен вихваляти товар та закликати до покупки. Головна мета рекламного тексту - саме формування певного інтересу. І якщо інтерес у користувача є, він сам прийме рішення про покупку.

Як працює контент-маркетинг

1. Cтимулювання продажів

Коли на ринку з'являється новий продукт або послуга — користувач не знає як ними користуватися і чим саме можуть бути корисні ці новинки.
Покрокова інструкція із застосування — якщо ви випустили продукт з практичним застосуванням;
Презентація кінцевого результату після використання
Формування нового образу особистості — якщо ви пов'язані з індустрією краси

2. Збільшення популярності ресурсу

Новий веб-сайт не з'явиться в ТОПі просто так. Для цього потрібна певна репутація у пошукової системи. Ми готові поділитися нашою репутацією і зняти тег "nofollow".
Взаємодія зі ЗМІ та публікація статей має накопичувальний ефект. Про вас пишуть — про вас говорять — з вами хочуть працювати. Більше публікацій — більше руху навколо компанії

Люди не купують товари — вони купують спосіб життя.

Вартість послуг


Вартість вказана за розміщення на одному сайті. Ви можете розмістити рекламні статті на декількох сайтах.

Ми розповімо про вас на нашому сайті Вартість Опис послуги
Розміщення новини в ТОПі сайту1 950,00 UAHВихід новини в редакційному ТОПі сайту з відкритими посиланнями. У ТОП сайту потрапляють найважливіші і гарячі новини міста.
Розміщення новини в Стрічці сайту1 450,00 UAHВихід новини в редакційній Стрічці сайту з відкритими посиланнями. Новина з'являється в "Стрічка 2", далі йде на 3, 4 і 5 місця, і, минаючи ТОП новин, опускається вниз по стрічці.
Розміщення новини в блоці "Новини компаній"799,00 UAHВихід новини в блоці "Новини компаній" з відкритими посиланнями. Блок знаходиться на "Головнiй" та в розділі "Новини".
Закріплення новини в ТОП-5 на 24 години1 000,00 UAHНовина закріплюється на місці "ТОП 5" на 24 години в десктопнiй та мобільнiй версіях сайту.
Закріплення новини в Стрічка-3 на 24 години800,00 UAHНовина закріплюється на місці "Стрічка 3" на 24 години в десктопнiй та мобільнiй версіях сайту.
Вихід в мобільних додатках iOS і Android500,00 UAHНовина дублюється в наш мобільний додаток для iOS і Android.
Націнка за статтю довжиною більше 3000 символів500,00 UAHНацінка за статтю, довжина якої перевищує 3000 символів без урахування пробілів.
Всього:

Вартість розміщення політичної реклами - за запитом. Вартість вказана за розміщення на одному сайті. Ви можете розмістити рекламні статті на декількох сайтах нашої мережі.

Розробка матеріалу:

1. Редакційний спецпроект. Виїзд і розробка матеріалу, огляд виробництва, фото. Вартість 1800 грн. Приклад тут, тут і тут.
2. Інтерв'ю. Розробка питань, виїзд, спілкування і розшифровка. Вартість 2500 грн. Приклад за посиланням.
3. Новина про відкриття вашого закладу з виїздом журналіста. До 3500 символів, від 5 до 10 фото, 1-2 коментаря. Вартість 1250 грн. Приклад тут і тут.
4. Новина без виїзду. Клієнт дає ввідні дані, журналіст обробляє і робить новину, в разі питань дзвонить клієнтові. Вартість 750 грн. Приклад за посиланням.
5. Тест або огляд. Розробка ідеї під клієнта, створення тесту і опису до нього в розмірі до 1000 символів. Вартість 1800 грн. Приклад за посиланням.

Всі ціни вказані без урахування ПДВ.

Банерна реклама
Довідник підприємств
Рекламні статті
Спецпроекти
Соціальні мережі
Нативна реклама
Пакет Platinum в довіднику