• Головна
  • У Львівській галереї мистецтв відкрили виставку Корнелія Шлегеля
12:02, 10 грудня 2011 р.

У Львівській галереї мистецтв відкрили виставку Корнелія Шлегеля

9 грудня, у Львівській галереї мистецтв було відкрито виставку «Корнелій Шлегель. Ідеї заснування галереї – 150». Це перша персональна виставка відомого художника у галереї, яку він хотів створити 150 років тому.

150 років одному з номерів видання «DziennikaLiterackiego» було надруковано статтю художника Корнелія Шлегеля про створення міської галереї мистецтв у Львові. Його ідея здійснилась тільки через 50 років. Дожити до очікуваної події художнику не судилось, але його ідея виявилась пророчою. І ось уже в наш час у Львівській галереї мистецтв виставлено твори Корнелій Шлегеля – 26 різножанрових творів.

У релігійному живописі художника відчутні впливи німецьких митців, зокрема представників Назарейської школи, а саме Юліуса Шнорра та Фрідріха Овербека. Особливо це відчитується на картині «Христос і самаритянка»

Водночас у роботах Корнелія Шегеля можна простежити вплив французьких художників першої половини ХІХ ст., які малювали історичні сцени, відтворюючи з археологічною достовірністю костюми давніх часів. Зокрема, це стосується найбільшої роботи художника «Весілля в Яворові», яка зазвичай експонується в Золочівському замку.

Також на виставці представлені замальовки та картини пейзажів та відомих львів’ян –сучасників художника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...