• Головна
  • У Львові виявили 61 випадок мовних порушень в зовнішній рекламі
13:34, 9 грудня 2011 р.

У Львові виявили 61 випадок мовних порушень в зовнішній рекламі

З початку 2011 року працівники КП «Адміністративно-технічне управління» на засобах  зовнішньої реклами  виявили 61 випадок  порушення закону України «Про мови», повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Порушення  були зафіксовані  на рекламних конструкціях таких рекламорозповсюджувачів: «Комтех-Плюс», «Стар РА», агенція «Рейдер», «Мегадрук», «Акіко Інтернешнл Лімітед», «Довіра Аутдор», «Європлакат-Захід», «Довіра Захід», «Нот» СП, «ALTER-V», «Брок», «Борди України», «Біг-Борд», Рекламна агенція «Дагаз Медіа», «Октагон Аутдор» та «Еврідей Україна».  Про це інформує КП «Адміністративно-технічне управління».

Порушення полягали в тому, що рекламний текст  був написаний російською та англійською  мовами, без перекладу українською. У ст. 35 ЗУ «Про мови» зазначено, що тексти офіційних оголошень, повідомлень, плакатів, афіш реклами виконуються українською мовою. Поряд з текстом, викладеним українською мовою, може бути розміщено його переклад іншою мовою.

Усім  рекламорозповсюджувачам-порушникам були скеровані вимоги усунути порушення. Відтак, у 58-ми випадках вимоги були виконані. Зазначимо, якщо рекламорозповсюджувач не реагує на висунуті йому вимоги і не усуває порушення, КП «Адміністративно-технічне управління» надсилає відповідні подання до управління у справах захисту прав споживачів для притягнення порушників до адмінвідповідальності. Так, до управління у справах захисту прав споживачів були скеровані 3 подання.

Нагадаємо, що за порушення ЗУ «Про рекламу» Управління у справах захисту прав споживачів уповноважене накладати на порушників штрафи у розмірі чотирикратної вартості розповсюдження реклами, а у випадку неможливості встановлення вартості розповсюдження – до 300 неоподаткованих мінімумів (5100 грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...