• Головна
  • У Львові міліція пропонує ввести комендантський час для підлітків
09:45, 7 грудня 2011 р.

У Львові міліція пропонує ввести комендантський час для підлітків

Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області пропонує розглянути питання перебування дітей на вулиці у вечірній та нічний час і обмежити перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях (дискотеки, бари, кафе), а також на вулицях у вечірній час без супроводу дорослих після 22.00 год, а неповнолітніх до 16-ти років – після 23.00 год.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради.

«Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області провело анкетування, в якому взято участь 7 тис. дорослих мешканців, які мають дітей віком від 10 до 18 років. 89% респондентів підтримали обмеження перебування в громадських місцях та на вулицях неповнолітніх віком до 14 років без супроводу дорослих до 22.00 год. 80% опитаних вважають, що діти до 16 років не повинні гуляти без супроводу після 23.00 год», - розповів УНІАН начальник Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області Станіслав Броневицький.

За словами Станіслава Броневицького, аналогічні рішення вже прийняті у Хмельницькій і Житомирській областях, а також у Миколаєві.

«Як батько, я підтримую таку ініціативу. Якщо взяти до уваги статистику дитячої злочинності, яка зросла, то такі заходи посилять відповідальність батьків. Бо немає що робити дитині посеред міста о першій ночі. Діти в нас ходять по нічних клубах, а батьки спокійно сплять, а пізніше шукають винних, якщо щось стається. Звичайно, можуть бути винятки», - зазначив начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради  Ростислав Тимків.

Довідка УНІАН
Відповідно до інформації Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області, із 144 злочинів, скоєних протягом 2011 року дітьми, пограбувань – 34, розбоїв – 1, крадіжок – 61, злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків – 15 (зберігання), збуту наркотичних засобів - 11, умисних тяжких та середньої важкості тілесних ушкоджень – 5, хуліганств – 3, злочинів, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортних засобів – 2, вимагань – 1, злочинів за іншими статтями ККУ – 13.
У 75 випадках діти стали жертвами злочинів. 9 дітей постраждали від тяжких та особливо тяжких злочинів. Як правило, злочини, учинені дітьми і проти них, вчиняються у вечірній та нічний час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,44
41,49
EUR
45,43
45,48
PLN
10,57
10,60
Оголошення
live comments feed...