Як вибрати вишиванку для жінки

Сукні та вишиті сорочки зараз дуже популярні у прекрасної половини людства. Якщо ви знаходитеся перед вибором фасону, візерунка, тканини, розміру та інших нюансів ви прийшли за правильною адресою, ми розкажемо вам все це. Допоможе нам в цьому сайт вишиванок Етно-вишиванка.

Той, хто зібрався придбати вишиванку, вже помітив, що ціни подібного одягу вельми відрізняються - красиву сорочку можна придбати як за 200 гривень, так і за кілька тисяч. Різниця і в типі тканини, що використовується, і у витратах сил і часу майстрині, і в обсязі вишивки. Машинна вишивка цінується менше ручної, хоча на перший погляд багато хто може і не знайти відмінностей у вишиванках, вишитих машинкою і руками.

Дівчата в вишиванках

Та й ручна робота вишивальниці оцінюється по-різному, адже вишивка може бути по полотну, а є вироби, на які пришивають заздалегідь вишиті вставки. Тим, хто може купити вишиванку за будь-які гроші, варто вибирати ручну вишивку, адже вона найбільше наближена до автентичного варіанту.

Ціна обумовлюється і матеріалом полотна. Якщо колись для вишиванок застосовували лише натуральну тканину, то зараз вибір матеріалів вельми широкий. І звичайно, сорочки, зшиті з синтетичної або змішаної тканини, обійдуться дешевше. Однак натуральна тканина і на дотик приємніше, і вбирає вологу краще, і повітря пропускає. Але при покупці вишиванки з натуральної тканини, враховуйте, що догляд за таким виробом повинен бути дбайливіший й обережніший, ніж за синтетичним полотном. Компромісним варіантом буде вишиванка з тканини, що містить і натуральне, і штучне волокно. Доглядати за нею не так складно, як за натуральною, а зовнішній вигляд, якість і доступна ціна радують споживачів.

Дві дівчини в вишиванках

Вибираючи забарвлення жіночої вишиванки, знайте, що більш яскраві вироби підходять дівчатам, а жінкам слід надягати сорочки в приглушених тонах. Орнамент на вишиванці також відрізняється в залежності від сімейного стану та віку. Традиційні жіночі орнаменти - квадрати, квіти, хвилі, ягоди, зубці. Також часто на жіночих вишиванках зображують Берегиню у вигляді фігурки, руки якої підняті вгору, і символ Х, що означає врожайність. Незаміжнім дівчатам варто придбати сорочку з квітковою вишивкою, жінкам з дітьми - із зображеннями плодів і ягід.

Важливо підібрати і свій розмір, щоб носити виріб було зручно і комфортно. Хоча краще купувати таку вишиванку, яка не прилягає щільно до тіла, а трохи вільна.

Бажаємо вам приємного вибору та вдалих покупок.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію