
оновлено
00:31, 6 вересня 2015 р.
Порошенко із Лукашенком не приїхали до Львова дивитися футбол
оновлено
Президент України подякував футболістам за перемогу у своєму твіттері.
Про це повідомляє 032.ua
"Дякую футболістам за цікаву гру і вболівальникам обох збірних за неймовірно теплу та дружню атмосферу на стадіоні. Слава Україні! Жыве Беларусь", - написав Порошенко у своєму твіттері.
Нагадаємо, раніше ряд львівських ЗМІ, поширював інформацію про те, що до Львова на футбольний матч України і Білорусії приїде Порошенко із Лукашенком. Втім, така інформація виявилась лише чутками.
Зазначимо, що у суботу, 5 вересня, на стадіоні «Арена Львів» подивитися футбол зібралося понад 30 тис. осіб.
Напередодні матчу українські та білоруські вболівальники здали кров для поранених бійців на Донбасі, а також влаштували спільний марш під час футбольні фанати всесвітньо відомий хіт про Путіна
Дивіться також: як українці здобули перемогу у матчі з Білорусією на стадіоні «Арена Львів»: огляд голів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
10:11, 10 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
