
16:29, 2 вересня 2015 р.
На Львівщині зіткнулися два автомобілі: 5-річний хлопчик, який їхав в одній із машин потрапив до лікарні
Медики діагностували у хлопчика закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Як повідомляють на сайті ГУ МВС України у Львівській області, ДТП сталося близько 20 години 30 серпня в селі Дуліби на Стрийщині.
Автомобіль «Volkswagen T4» зіткнувся з авто «Opel Combo». В результаті 5-річна дитина, яка їхала в автомобілі «Opel Combo» потрапила до лікарні.
Правоохоронці уже з'ясовують усі обставини аварії. За цим фактом розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, у понеділок, 1 вересня на Львівщині зіштовхнулись два автомобілі: постраждало п'ятеро людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
10:11, 10 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
