
15:00, 26 серпня 2015 р.
Сім'ї загиблих учасників АТО запрошують на зустріч із Олегом Синюткою
У четвер, 27 серпня о 12 год , у Львівському палаці культури залізничників ("РОКС"), що на вул. Федьковича, 54, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрінеться з родинами загиблих учасників АТО та Героїв Небесної сотні.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
"Нехай люди встають та говорять про те, що їх влаштовує, а що ні. Ми повинні почути про їхні проблеми", - Синютка
Очільник Львівщини доручив запросити на цю зустріч кожну родину загиблих учасників АТО та Героїв Небесної сотні, а також керівники усіх структурних підрозділів Львівської ОДА.
"Нехай люди встають та говорять про те, що їх влаштовує, а що ні. Ми повинні почути про їхні проблеми", - підкреслив Олег Синютка.
Під час зустрічі розглядатимуть питання соціального забезпечення родин Героїв, безкоштовного проїзду в громадському транспорті, а також нагальні проблеми, які турбують рідних загиблих.
Варто зазначити, що з початку року у зоні бойових дій загинуло 190 військових із Львівської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:49, 10 липня
09:01, 18 липня
09:01, 18 липня
09:01, 18 липня
09:01, 18 липня
live comments feed...
Коментарі