Друк на текстилі замовлення з вашими написами, фотографіями і малюнками стане оригінальним подарунком для Ваших друзів, близьких, знайомих. Ми виконаємо для Вас повнокольоровий друк будь-яких зображень (фотографії, малюнки, логотипи, написи, тощо)
В роботі використовуються такі технології:
сублімація - дозволяє відтворитии зображення будь-якої складності, включаючи фотографічні. Таке зображення не втрачає своєї яскравості навіть після багаторазового прання, воно також, не вигорає на сонці, і не вицвітає з часом. Підходить для тривалого використання.
Сублімаційний друк виконується на білих поліестерових тканинах (футболки, подушки, фартушки, шарфи, косинки, бандани та інше).
Переваги методу термодруку:
Передає найдрібніші деталі, та тонкі лінії.
Друк на специфічних матеріалах, на яких неможливо нанести якісний малюнок іншим методом - мішковина, льон, в'язані вироби, тощо.
Дає можливість нанесення зображення не тільки на плоскі поверхні, але і на готові вироби з виступаючою фурнітурою, наприклад замки, гудзики, тощо.
Стійкість до прання.
Крім цього можна досягнути ефектів зображення недоступних при інших методах друку:
ефект оксамитового об’єму - флок, бархат;
флуорисцентний ефект - світиться при попаданні ультрафіолету;
дзеркальний ефект – золоте чи срібне дзеркало;
голографічний ефект, тощо.
Основним пріоритетом термодруку на тканини та одяг є швидкість нанесення зображення, та відсутність тиражування. Тобто Ви можете прийти замовити одну футболку , та через дві години її забрати.