
17:20, 11 листопада 2011 р.
У Львівській Опері освятять меморіальну дошку на честь Івана-Павла ІІ
У понеділок, 14 листопада у фойє Львівської Опери відбудуться відкриття і посвята меморіальної дошки на честь приїзду в Україну і, зокрема, до Львова Папи Римського блаженного Івана-Павла ІІ.
Про це Гал-інфо розповіла завідувач літературної частини Львівського академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Надія Труш.
Посвячення здійснять Архієпископ Львівський УГКЦ Ігор Возьняк та архієпископ-митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.
Посвяту транслюватимуть на екран у глядацькому залі театру.
Згодом представники духовенства і влади виступлять на сцені Опери з промовами, після цього заплановано показ фільму про життя і діяльність Івана-Павла ІІ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:49, 10 червня
09:02, 17 червня
19:02, 11 червня
live comments feed...
Коментарі